Jelgavniekus apbalvo par augstiem sportiskiem panākumiem

18.10.2006.
Trešdien, 18. septembrī plkst. 12.00 Jelgavas pilsētas domē tika sveikti Jelgavas sporta laureāti par sasniegumiem septembra mēnesī. Jau tradicionāli sportistus sumināja un apbalvoja Jelgavas Domes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Strods un Sporta servisa centra metodiķis Valdis Ilmers.

Apsveikumus un sporta laureāta titulu saņēma visu trīs kaluma medaļu īpašnieki. 1. vietu XV grupā Eiropas čempionātā rogainingā (24 stundu orientēšanās, kuras laikā divu vai trīs cilvēku komanda pati plāno savu ceļu uz izvēlētajiem kontrolpunktiem) izcīnīja orientēšanās kluba Orientēšanas kluba „Alnis” biedri Arne Lūsis un Ilona Suruda. Sacensības norisinājās Ukrainas pilsētā Červonci. Savukārt treneres Maijas Ukstiņas audzēknis Edgars Bergs ieguva sudraba, bet Ingrīda Priede bronzas medaļas Pasaules čempionātā vieglatlētikā, kas šoreiz norisinājās Nīderlandē.

Par Latvijas Republikas čempioniem pagājušā mēnesī ir kļuvuši vairāki Jelgavas sportisti. Čempiona godā ir ticis BMX sporta kluba „Mītavas kumeļi” sportisti – Reits Elnionis 10 gadu vecuma grupā, Raimonds Pētersons 13 gadu vecuma grupā, Ingmārs Mūsiņš 15 gadu vecuma grupā un krūzeru grupā – Mārtiņš Rubenis. Savukārt, par Latvijas džudo čempionu U – 23 vecuma grupā ir kļuvis Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas džudists Juris Putins.

Tika sveikti arī BK “Madara” trenera Aleksandra Zahārova audzēkņi Raitis Simcēvičs un Sergejs Soldatenoks, kuri Pasaules čempionātā boksā Stambulā (Turcija) ieguva 5.vietu.

Informāciju sagatavoja
Jānis Zemene
Preses sekretārs
3005558, 26324636

www.jelgava.lv

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies