Karjeras nedēļā aicina piedalīties akcijā "Karjeras kāpnes"

09.10.2021.

Jau devīto gadu no 11. līdz 15. oktobrim visā Latvijā norisināsies Karjeras nedēļa, kuras ietvaros Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) skolām aicina piedalīties akcijā "Karjeras kāpnes" un izmantot sagatavoto nodarbību – "Izpēti NIID.lv mājas lapu".

Akcijā "Karjeras kāpnes" par karjeras jautājumiem var padomāt arī starpbrīžos. ZRKAC iesaka izvēlieties vienu kāpņu posmu, kura sākumā novietot izstrādātos izaicinājumus katrai nedēļas dienai. Vairāk par sagatavotajiem izaicinājumiem ŠEIT.

 

Otrs iestādes sagatavotais materiāls ir saistīts ar Nacionālās Izglītības Iespēju datubāzi (NIID.LV), kurā ir apkopota informācija par karjeras jautājumiem, ar mērķi iepazīsties ar NIID.LV atrodamo informāciju. Sagatavotās darba lapas izpilde attīsta skolēnu informācijas meklēšanas, izvērtēšanas, kritiskās domāšanas un digitālās prasmes kopumā. Nodarbības materiāls pieejams ŠEIT.

 

Šogad Karjeras nedēļa ar saukli "IKT tavai karjerai" veltīta informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozares iepazīšanai, apzinoties to aktualitāti un pielietojumu sadzīvē.

 

 

Informācija sagatavota
Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies