Konkursā izraudzīsies direktoru divām pilsētas skolām

07.04.2022. Izglītības pārvalde

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi konkursu uz direktora amata vietu Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā un Jelgavas pamatskolā "Valdeka"-attīstības centrā. Pretendenti var pieteikties līdz 27. aprīlim.

Lai piedalītos konkursā uz direktora amatu Tehnoloģiju vidusskolā vai Jelgavas pamatskolā "Valdeka"-attīstības centrā, pretendentiem jāiesniedz šādi dokumenti: dzīves, iepriekšējās darba un profesionālās pieredzes apraksts (CV); pieteikums; apliecinājums, ka uz pretendentu neattiecas Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu; izglītību apliecinošu dokumentu kopijas vienā eksemplārā (pretendentiem, kuri izglītību ieguvuši ārvalstīs, jāpievieno dokuments par izglītības akadēmisko atzīšanu Latvijā); valsts valodas prasmes apliecība pretendentiem, kuriem latviešu valoda nav dzimtā.

 

Ar galvenajām prasībām un darba pienākumiem pretendenti, kuri kandidē uz direktora amatu Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā, var iepazīties ŠEIT, bet Jelgavas pamatskolā "Valdeka"-attīstības centrā – ŠEIT. Tur pieejama arī pieteikuma un apliecinājuma forma.  

 

Dokumenti jāiesniedz elektroniski, sūtot uz e-pasta adresi indra.luse@jelgava.lv, ar norādi "Jelgavas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādes "Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola" direktora amata konkursam" vai "Jelgavas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādes "Jelgavas pamatskola "Valdeka"-attīstības centra" direktora amata konkursam".

 

Tehnoloģiju vidusskolas direktoram piedāvātā mēnešalga ir 2005 eiro, bet Jelgavas pamatskolas "Valdeka"-attīstības centra direktoram – 1228 eiro un piemaksa 20 procentu apmērā no mēnešalgas par darbu īpašos apstākļos saskaņā ar spēkā esošo normatīvo aktu prasībām. Darba samaksa norādīta pirms nodokļu nomaksas.

 

Pretendenti konkursā uz izglītības iestāžu vadītāju amatu var pieteikties līdz 27. aprīlim. Tālrunis uzziņām 63012461, 63012477.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies