Laikraksts "Jelgavas Vēstnesis" turpinās iznākt ierastā kārtībā

02.01.2020.

Jelgavas pilsētas domes sēdē pieņemts lēmums likvidēt pašvaldības iestādi "Zemgales Info". Lēmums paredz iestādes uzdevumus, kas saistīti ar sabiedrības informēšanu, deleģēt pašvaldības administrācijai. Laikraksta "Jelgavas Vēstnesis" iznākšana un izplatīšanas kārtība nemainīsies arī turpmāk - tas tiks izdots reizi nedēļā – ceturtdienās.

Iestāde "Zemgales Info" tiks likvidēta ar šā gada 31.decembri, paredzot, ka no nākamā gada laikraksta "Jelgavas Vēstnesis" izdošanu nodrošinās Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvalde.

 

Likvidējot iestādi, tiks ekonomēti pašvaldības līdzekļi un optimizēts darbs, jo plānots, ka pašvaldības informatīvais izdevums turpmāk iznāks vienu nedēļu astoņu lapaspušu apjomā, bet nākamo nedēļu – četru lapaspušu apjomā. Laikraksts "Jelgavas Vēstnesis” arī turpmāk iznāks  reizi nedēļā - ceturtdienās. Nemainīsies arī laikraksta izplatīšanas kārtība.

 

Par turpmāko finansējumu laikraksta "Jelgavas Vēstnesis" izdošanai Jelgavas pilsētas dome lems, skatot nākamā gada pilsētas budžetu.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies