Latvijas Nacionālā teātra biļetes varēs iegādāties arī Jelgavā

03.03.2005.
Sākot ar 7.martu Latvijas Nacionālā teātra biļetes uz aprīļa izrādēm varēs iegādāties arī Jelgavā: SIA "Biļešu paradīze" kasē - lielveikala "Arka" "Gailītis G" mūzikas veikalā no plkst. 12:00 līdz 20:00.

Ņemot vērā skatītāju lielo interesi par Nacionālā teātra izrādēm, teātris paplašina skatītāju apkalpošanas servisu, piedāvājot iegādāties biļetes uz izrādēm un citiem teātra rīkotajiem pasākumiem SIA “Biļešu Paradīzes” kasēs Jelgavā, Cēsīs, Ventspilī, Liepājā un 6 tirdzniecības vietās Rīgā.

Pircējiem jaunā tirdzniecības sistēma būs ērta, jo jebkurā "Biļešu paradīzes" biļešu tirdzniecības vietā ir iespējams redzēt visas pārdodamo pasākumu brīvās vai jau aizņemtās vietas un, izvēloties sev vispiemērotāko vietu, nekavējoties nopirkt biļeti. Tāpat tirdzniecības vietās ir iespēja norēķināties ar maksājumu karti. Iegādāties biļetes var arī interneta veikalos www.bilesuparadize.lv un www.ticketparadise.lv (pēc pircēja izvēles iegādātās biļetes var tikt nosūtītas pa pastu).

Skatītāju ērtībai pieejama "online" informācija par pasākumiem un biļetēm jebkurā mobilajā tālrunī ar WAP atbalstu http://www.bilesuparadize.lv/wap/ .
Pasākuma atcelšanas gadījumā klients var saņemt atpakaļ naudu jebkurā "Biļešu Paradīzes" tirdzniecības vietā.

Latvijas Nacionālā teātra biļetes vēl joprojām var iegādāties arī teātra kasēs Kronvalda bulvārī 2.


Informāciju sagatavoja Ilona Matvejeva, Latvijas Nacionālā teātra Mārketinga un attīstības daļas vadītāja

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies