Līdz decembrim aicina skolēnus piedalīties konkursā par tīru vidi

25.11.2021.

Rūpējoties par dabas saglabāšanu, Lielā Talka aicina 5. – 12. klašu skolēnus piedalīties konkursā "Tīra vide – neatņemama mana un manu vienaudžu Latvijas sastāvdaļa". Konkursa mērķis ir aktualizēt nepieciešamību rūpēties par vidi, lai saglabātu to tīru un skaistu nākamajām paaudzēt. Savās radošajās idejās skolēnus aicinām dalīties līdz šī gada 1. decembrim, savukārt labāko darbu autori kļūs par "Lielā Talka 2022" vēstnešiem un viedokļa līderiem komunikācijas aktivitātēs.

Lielās Talkas konkurss "Tīra vide – neatņemama mana un manu vienaudžu Latvijas sastāvdaļa" tika izsludināts aizvadītā gada decembrī, taču, ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus un attālināto mācību procesu, konkursa norise ir pagarināta līdz šī gada 1. decembrim. Atsākot skolas gaitas klātienē, konkursā aicina piedalīties 5. – 12. klašu skolēnus individuāli vai komandā, iesūtot savas idejas par to, kā rīkoties, lai saglabātu tīru vidi nākamajām paaudzēm.

 

Konkursa ietvaros  organizatori līdz 1. decembrim aicina iesniegt 80 sekunžu (horizontāli filmētu) video klipu vai izveidot plakātu, kurā akcentē vides lomu un nepieciešamību saglabātu tīru Latviju nākamajām paaudzēm.

 

Radošāko darbu autori kļūst par viedokļa līderiem un to darbi būs daļa no komunikācijas aktivitātēm Lielās Talkas mājaslapā un sociālajos tīklos. Savukārt konkursa laureāti tiks aicināti piedalīties "Lielā Talka 2022" ietalkošanas pasākumā Rīgā, kā arī saņems dāvanu karti no Lielās Talkas 200 eur vērtībā. Iesniedzot video klipu vai plakātu nepieciešams minēt informāciju par autoriem: neliels apraksts un kontaktinformācija (e-pasta adrese un tālruņa numurs), kā arī skolas nosaukums.

 

Līdz 1. decembrim skolēnu radošais projekts jāiesūta e-pastā zanda.kocane@onecom-latvia.com, klāt minot arī projekta autoru kontaktinformāciju. Savukārt līdz 10. decembrim žūrija izvēlēsies vienu radošāko autoru komandu katrā no reģioniem. Piecu labāko darbu autori kļūs par "Lielā Talka 2022" informatīvās kampaņas vēstnešiem.

 

Konkursa nolikums pieejams Lielās talkas mājaslapā www.talkas.lv sadaļā Konkurss. Turpat  pēc 10. decembra  tiks publicēts arī reģionu radošāko komandu saraksts.

 

 

Foto:www.pixabay.com

 

Informācija: Lielā Talka

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies