LLU studenti sniedz Pateicības koncertu un gatavojas Latvijas Studentu dienai

20.10.2006.
Laikā, kad līdz 17. novembrim – gadskārtējās Latvijas Studentu dienas svinībām Jelgavā - atlicis vairs tikai nepilns mēnesis, Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Studentu pašpārvalde Jelgavas pils aulā bija noorganizējusi Pateicības koncertu savas augstskolas darbiniekiem un mācību spēkiem.

Uzsverot lielisko sadarbību un savstarpējo sapratni, kas ikdienas darbā valda starp Studentu pašpārvaldi un universitātes administrāciju, kā arī visu deviņu fakultāšu vadību, studentu aktīvākā daļa pašu spēkiem veidotajā koncertprogrammā klausītājiem vēlējās dāvināt skaistu atpūtas brīdi, ļaujot nedaudz pasapņot, atcerēties dzīves jaukākos mirkļus un būt kopā ar saviem kolēģiem rudenīgu noskaņu pildītajā Jelgavas pils Svētku zālē.

Sirsnīgie aplausi un pēc koncerta teiktie atzinības vārdi liecina, ka pasākuma rīkotājiem iecerēto mērķi bija izdevies sasniegt. Ar dažādām intervijām un video materiāliem bagātinātajā koncertprogrammā savijās sieviešu kora “Liepa” un vairāku vokālistu dziedātās dziesmas, kā arī deju kopas “Skalbe” un ansambļa “Kalve” dejotās dejas, bet īpašo viesu lomā lieliski iejutās pazīstamais dziedātāji Igo un Normunds Rutulis, kuri jau agrāk LLU aulā koncertējuši vairākkārt un allaž sajūsminājušies par sevišķi jauko atmosfēru, kas piemīt vien Jelgavai – Latvijas studentu galvaspilsētai. Arī šādi Pateicības koncerti, kuros kā klausītāji mīļi gaidīti ir kā profesori, docenti un lektori, tā laboranti, dārznieki, sētnieki, apkopējas un garderobistes, turpmāk būs tradicionāli un izskanēs ik rudeni, īsi pirms Lielās studentu balles.

Ne velti koncerta izskaņā LLU Studentu pašpārvaldes līderis Madars Bitītis klātesošos iepazīstināja ar savu palīgu komandu, kas cītīgi jau strādā, lai godam sagatavotos gadskārtējās Latvijas Studentu dienas svinībām, kas 17. novembrī risināsies Jelgavas sporta hallē. Kā parasti šajā dienā notiks augstskolu sporta sacensības, Studentu dienai un studentiem veltīts starpkonfesionālais dievkalpojums Jelgavas sv.Annas baznīcā, svētku svinīga atklāšanas ceremonija Jelgavas pils pagalmā, seminārs augstskolu preses izdevumu redaktoriem un teātra sporta turnīrs, kā arī konkurss “Jautrākie un asprātīgākie Latvijā”. Bez tam pirmo reizi šajos svētkos iecerēts rīkot jaunu konkursu “Studentu dziesmu pasaule”. Svētki noslēgsies ar tradicionālo studentu balli Jelgavas sporta hallē un naktsklubā “Tonuss”.

Jau otro gadu pēc kārtas, dienu iepriekš – 16. novembrī studentu galvaspilsētā Jelgavā viesosies nākamie LLU studenti – vidējās profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi no visas Latvijas. Viņi šajā dienā apmeklēs Jelgavas pili, LLU fakultātes un sporta namu, piedalīsies dažādos konkursos un sacensībās, bet vakarā pils aulā ballēsies kopā ar pašreizējiem studentiem un grupu “Autobuss debesīs”.


Informāciju sagatavoja
Juris Kālis,
LLU Preses daļas vadītājs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies