Nākamsvētdien aicina doties velobraucienā "Mītavas ziedonī"

23.05.2021. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) Jelgavas pilsētas svētku nedēļā – 30. maijā pulksten 11 – aicina piedalīties velobraucienā "Mītavas ziedonī". Ņemot vērā ierobežoto dalībnieku skaitu, velobraucienam obligāti iepriekš jāpiesakās.

Velobrauciens ir lieliska iespēja ne tikai aktīvi pavadīt brīvo laiku, bet arī noskaidrot mazāk zināmus faktus par pilsētas vēsturi un seno valni. Tā garums ir aptuveni 21 kilometrs un šī attāluma mērošana aizņems aptuveni trīs stundas. Maršruts vedīs gar Lielupes krastiem, Valdekas pili un pilsētnieku iecienītajām pastaigu vietām – Langervaldes mežu, Pasta salu, pils parku un daudzām citām skaistām pilsētas vietām, kurās vērojams pavasara ziedonis. Velobrauciena dalībnieki uzzinās, cik daudz ielu ar koku un ziedu nosaukumiem pastāvēja senajā Mītavā un, cik daudzas no tām ir saglabājušas savu vārdu, kā arī paši varēs apjaust senās pilsētas robežas un to, cik liela Jelgava ir šodien.

 

Ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, velobrauciena dalībnieku skaits ir ierobežots un nedrīkst pārsniegt 10 cilvēku lielu grupu, tādēļ interesentiem dalība obligāti jāpiesaka pa e-pastu tic@tornis.jelgava.lv. Velobrauciens ir bez maksas.

 

JRTC aicina iepazīt Jelgavu arī individuāli izmantojot pilsētas audiogidus un noklausīties 24 stāstus par zīmīgākajiem pilsētas apskates objektiem. Objekti, kuriem pieejams audiogids apkopoti Jelgavas un apkārtnes tūrisma mājas lapā www.visit.jelgava.lv.

 

Piedaloties aktivitātē, jāievēro valstī noteikti epidemioloģiskās distancēšanās noteikumi.

 

 

Foto un informācija: Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs

 

 

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies