No 1. aprīļa būs izmaiņas vairākos autobusa maršrutos virzienā uz Jelgavu

30.03.2020.

Nodrošinot lielāku sabiedriskā transporta pakalpojumu intensitāti Cenu pagasta iedzīvotājiem, no 1. aprīļa gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.7017 Rīga–Jelgava. Bet saistībā ar pieturas nosaukuma maiņu tiks veikti grozījumi astoņos vietējās nozīmes maršrutos virzienā uz Jelgavu, informē Valsts SIA "Autotransporta direkcija".

Ņemot vērā to, ka ir atcelta vairāku vilcienu apstāšanās pieturā "Cena", visi maršruta Nr.7017 Rīga–Jelgava autobusi no 1. aprīļa veiks pasažieru apmaiņu arī pieturā "Cenas".

 

Bet, ņemot vērā to, ka Jelgavas pilsētā pieturas "9. veikals" nosaukums ir mainīts uz pieturas nosaukumu "Baložu iela", mainīsies maršrutu Nr.5517 Jelgava–Zaļenieki–Glūda–Jelgava, Nr.5825 Jelgava–Zaļenieki, Nr.6519 Jelgava–Svēte–Bramberģe–Tušķi–Jelgava, Nr.6777 Jelgava–Zaļenieki–Ūziņi–Jelgava, Nr.6819 Jelgava–Ūziņi–Abgunste–Zaļenieki–Jelgava un Nr.7360 Jelgava–Eleja–Tērvete–Jelgava kustību saraksti.

 

Mainīsies arī pieturas "Dālderi" nosaukums, kas turpmāk sauksies pietura "Cimāles", tāpēc izmaiņas tiks veiktas maršruta Nr.5366 Jelgava–Vārpa un Nr.5515 Jelgava–Purmaļi–Kalnciems–Jelgava autobusu kustības sarakstā.

 

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija: Valsts SIA "Autotransporta direkcija"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies