No februāra būs izmaiņas autobusu maršrutā Jelgava–Jaunbērze un Jelgava–Līvbērze

29.01.2020.

Atsaucoties iedzīvotāju lūgumam, no 1. februāra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr. 5367 Jelgava–Jaunbērze un Nr. 5824 Jelgava–Līvbērze.

Lai iedzīvotājiem dienas vidū būtu iespēja nokļūt no Jaunbērzes līdz Jelgavai, maršruta Nr. 5824 Jelgava–Jaunbērze autobuss no Jelgavas autoostas darbadienās turpmāk izbrauks pulksten 14.50 un no pieturas Jaunbērze – pulksten 15.40. Līdz šim autobuss kursēja tikai maršrutā Jelgava–Līvbērze.

 

Tādējādi reiss, kas Jelgavas autoostā tiek uzsākts pulksten 20.30 un pieturā Jaunbērze – pulksten 21.20, turpmāk tiks izpildīts tikai darbadienās, nevis katru dienu. Savukārt brīvdienās autobuss brauks īsāku posmu – tas kursēs maršrutā Jelgava–Līvbērze, no Jelgavas autoostas izbraucot pulksten 20.30 un no pieturas Līvbērze – pulksten 20.55.

 

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot Autotransporta direkcijas kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija: Valsts SIA "Autotransporta direkcija"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies