Pašvaldība līdzfinansēs apkaimju teritoriju attīstības idejas

24.02.2022. Sabiedriskais centrs

Lai veicinātu iedzīvotāju savstarpējo sadarbību un aktīvu iesaistīšanos savu dzīvesvietu apkaimju labiekārtošanā un teritorijas attīstībā, Jelgavas valstpilsētas pašvaldība gatavo projektu konkursa nolikumu. Konkursā tiks aicinātas piedalīties gan nevalstiskās organizācijas, gan privātpersonas, kas ieinteresētas tuvākās apkaimes iedzīvotājiem aktuālu uz teritorijas labiekārtošanu un attīstību vērstu projektu realizēšanā. Tāpēc pašvaldība aicina jelgavniekus meklēt domubiedrus, kas darbosies noteiktu dzīvojamo teritoriju iedzīvotāju interesēs. 

Šogad iesniegto ideju īstenošanai pašvaldības budžetā paredzēti 30 tūkstoši eiro, savukārt nākotnē pašvaldība šiem mērķiem plāno novirzīt lielākus naudas līdzekļus. Darbu ar apkaimju biedrībām to ideju realizācijā koordinēs pašvaldības iestāde "Sabiedriskais centrs", kurā šim darbam tiks nozīmēts atbildīgais speciālists.

 

Jāpiebilst, ka pašvaldības finansējumu varēs saņemt projekti, kuru realizācija plānota pašvaldībai piederošā teritorijā. Par konkursa nolikumu un norisi martā lems valstspilsētas dome.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies