Pašvaldības policistiem par darbu paaugstināta riska apstākļos piešķirs piemaksu

28.10.2021. Pašvaldības policija

Jelgavas valstspilsētas domes deputāti ceturtdien, 28. oktobrī, lēma piešķirt piemaksu Pašvaldības policijas darbiniekiem par darbu paaugstināta riska un slodzes apstākļos ārkārtējās situācijas laikā.

Piemaksas apjoms pašvaldības policistiem par darbu paaugstināta riska un slodzes apstākļos saistībā ar Covid-19 infekcijas slimības uzliesmojumu un tās seku novēršanu plānots 75 procentu apmērā no stundas algas likmes. Algas palielinājums būs policijas darbiniekiem, kuri, pildot dienesta pienākumus, ir pakļauti reālam dzīvības vai veselības apdraudējumam.

 

Par piemaksas piešķiršanu konkrētam darbiniekam lems Pašvaldības policijas priekšnieks, ievērojot vairākus piemaksas noteikšanas kritērijus. Piemēram, tas ir darbs klātienē, kas ir kritiski svarīgs sabiedrībai, kā arī Pašvaldības policijas darbības nepārtrauktības nodrošināšana. Tāpat piemaksa paredzēta par pienākumiem, kuru veikšanas laikā darbinieks ir tiešā saskarē ar klientiem, nonāk fiziskā kontaktā vai ilgstoši atrodas tuvāk par diviem metriem no klienta, piedalās pasākumos, kas saistīti ar sabiedriskās kārtības nodrošināšanu un ārkārtējā situācijā noteikto ierobežojumu kontroli. Papildus tiks atalgots darbs augsta riska objektos jeb darbs, kas saistīts ar Covid-19 inficēto personu un Slimību profilakses un kontroles centra noteikto kontaktpersonu dzīvesvietas apsekošanu.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies