Piedalies Sniega aļņu čempionātā!

21.01.2022. Sporta servisa centrs

Pašvaldības iestāde "Sporta servisa centrs" (SSC) izsludinājusi Sniega aļņu čempionātu, aicinot iedzīvotājus no sniega uzbūvēt Jelgavas simbolu alni, kopā ar to nofotografēties un līdz 31. janvārim iesūtīt foto pa e-pastu jelgavasporto@gmail.com ar norādi "Sniega aļņu čempionāts".

E-pastā jānorāda, cik cilvēku iesaistījās aļņa būvēšanā, un vārdiskais sastāvs, komandas nosaukums, ja tāds ir, un vēlams pievienot nelielu aprakstu par aļņa tapšanas procesu. Čempionāta uzvarētāji tiks noteikti "Facebook" SSC lapā pēc atzīmju "Patīk" skaita pie bildēm.

 

Jāuzsver, ka dalībnieku personas dati tiks apstrādāti nolūkā īstenot pasākumu, novērtēt čempionāta rezultātus, informēt sabiedrību par pasākuma norisi un veicināt interesi par āra aktivitātēm. Iesūtītās fotogrāfijas var tikt izmantotas publicitātes materiālu veidošanai. Pasākumam noslēdzoties, personas dati, izņemot publicitātes foto, tiks neatgriezeniski dzēsti. Iesūtot fotogrāfijas, dalībnieks apliecina, ka ir iepazinies ar personas datu apstrādes noteikumiem un sniedz piekrišanu savu personas datu apstrādei.

 

 

Foto: Jelgava.lv

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies