Pilsētas svētkos – virtuāla foto orientēšanās "Jelgava caur vēstures prizmu"

07.05.2020.

Aicinot ikvienu – kā jelgavniekus, tā pilsētas viesus un draugus – pārbaudīt savas zināšanas par pilsētu un tās vēsturi, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde (JPPI) "Kultūra" izsludinājusi virtuālo konkursu-foto orientēšanos "Jelgava caur vēstures prizmu". Konkursa jautājumi pieejami iestādes mājaslapā, un atbildes uz tiem virtuālās foto orientēšanās dalībnieki var iesniegt līdz 13. maijam.

JPPI "Kultūra" mājaslapā atrodamas virtuālā konkursa fotogrāfijas ar zināmām Jelgavas vietām no neierasta rakursa, lielākoties attēlos iekļaujot vien ēku fragmentus, arhitektūras un pilsētvides elementus. Fotogrāfijām klāt pievienotas nelielas vēsturiskas īsziņas par tajās redzamajiem Jelgavas objektiem un vietām, aicinot ikvienu uzminēt, kas paslēpies attēlā. Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem jāsniedz atbildes uz visiem jautājumiem, aizpildot lejupielādējamo atbilžu lapu. Savas atbildes, minot konkursa dalībnieka vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru, ir jāiesūta līdz 13. maijam pa e-pastu Jelgava755@jelgava.lv. Pareizo atbilžu autori saņems pārsteiguma balvas.

 

Jāatgādina, ka šī ir viena no daudzajām aktivitātēm, kas tiek rīkota, svinot Jelgavas 755. dzimšanas dienu. Vairāk par pilsētas svētku norisi var uzzināt ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Kultūra"

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies