Publiskajai apspriešanai nodod detālplānojumu 4. līnijā 66A

20.10.2021.

No 20. oktobra publiskajai apspriešanai nodots detālplānojuma zemes gabalam 4. līnijā 66A projekts. Šajā teritorijā iecerēts izveidot deviņas jaunas savrupmāju vai rindu māju būvniecībai piemērotas zemes vienības. Lai nodrošinātu piekļuvi plānotajiem īpašumiem, tiks izbūvēts koplietošanas ceļš, kas pieslēgsies 4. līnijai. Detālplānojumus izstrādājusi SIA "Arhitektūra un vide".

Detālplānojumu projekta publiskā apspriešana norisināsies līdz 17. novembrim neklātienes formā jeb attālināti.

 

Publiskās apspriešanas sanāksme videokonferences režīmā platformā "Zoom" notiks 2. novembrī pulksten 16. Lai pieteiktu dalību publiskās apspriešanas sanāksmei neklātienes formā, aicinām nosūtīt savu kontaktinformāciju pa e-pastu dace.sture@dome.jelgava.lv. Uz norādīto kontaktinformāciju persona saņems informāciju par sanāksmes norisi un piedalīšanās iespējām.

 

Ar detālplānojuma projektu var iepazīties valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv un Jelgavas valstspilsētas pašvaldības mājaslapas sadaļā "Līdzdalība".

 

4 linija 2.jpg

 

Konsultācijas par detālplānojuma projektu un iespējām ar to iepazīties klātienē tiek sniegtas pa tālruni 26490841 vai e-pastu dace.sture@dome.jelgava.lv.

 

Rakstiskus priekšlikumus var nosūtīt pa pastu Jelgavas valstspilsētas pašvaldībai uz adresi Lielā iela 11, Jelgava, LV-3001, iesniegt elektroniski pa e-pastu dome@dome.jelgava.lv vai portālā www.geolatvija.lv.

 

 

Foto un informācija: Jelgavas pašvaldības Attīstības un pilsētplānošanas pārvalde

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies