Pusnaktī ietvju tīrīšanu uzsāka deviņas tehnikas vienības

15.02.2021.

Lai atvieglotu pārvietošanos gājējiem, pusnaktī ietvju tīrīšanu uzsāka deviņas tehnikas vienības, norāda Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādē "Pilsētsaimniecība". Dienas laikā plānots tīrīt un kaisīt divkārtu virsmas ielas un nozīmīgākās grantētās ielas visā pilsētas teritorijā. 

Svētdienas, 14. februāra,  pēcpusdienā pēc pulksten 14 sākta ielu kaisīšana ar pretslīdes materiālu 3. maršruta ielās, savukārt pirmdienas rītā, no pulksten 4, – 2. maršruta ielās. Brīvdienu naktī no piektdienas uz sestdienu, kad ierasti ir mazāka satiksmes intensitāte, izvests sniegs no Rūpniecības, Filozofu un Raiņa ielas.

 

Par pamanītajām ielu un ietvju seguma problēmām Jelgavas pilsētā iedzīvotāji aicināti ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram (POIC) pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787. Sazinoties ar POIC, iedzīvotāji var ziņot arī par citām pamanītām problēmām pilsētvidē.

 

Ielu uzkopšanas darbus Jelgavā izpilda uzņēmums "Kulk", pamatojoties uz uzņēmuma un pašvaldības iestādes "Pilsētsaimniecība" starpā noslēgtā līguma nosacījumiem.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies