Regbija klubs "Mītava" Latvijas čempionātā startēs ar septiņām komandām

21.04.2022. Sporta servisa centrs

Šajā nedēļas nogalē, 24. aprīlī, sāksies Latvijas čempionāts regbijā. Jelgavas klubs "Mītava" būs pārstāvēts sešās grupās ar septiņām komandām.

Šogad regbija klubs "Mītava" Latvijas čempionātā piedalīsies ar U-10, U-12, U-14, U-16, U-18 un sieviešu komandu. "U-14 grupā mums būs apvienotā komanda ar Rīgas regbija klubu, jo šī vecuma spēlētāju resurss nav liels. Savukārt U-16 grupā plānojam startēt ar divām komandām," Jelgavas pašvaldības iestādei "Sporta servisa centrs" norāda regbija kluba "Mītava" vadītājs Roberts Bondarenko.

 

Kluba komandas šosezon plāno startēt ne tikai Latvijas čempionātā, bet arī Latvijas Kausā. "Latvijas čempionāts un Latvijas Kauss ir atšķirīgas sacensības. Latvijas Kauss notiek vienā dienā, un uzvarētājs tiek noteikts uzreiz. Latvijas čempionātā aizvada četrus posmus, un tā komanda, kura ir iekrājusi vairāk punktu, arī tiek kronēta par čempioniem," ieskicē R.Bondarenko, papildinot: Latvijas čempionāta posmi notiks sabraukuma veidā, un šobrīd Jelgavā neviens no posmiem nav paredzēts.

 

Jelgavas sieviešu komandai, kura Latvijas čempionātā startēs otro gadu, šosezon mērķis ir iekļūt Latvijas sieviešu topa trijniekā, savukārt U-18, U-16, U-12 un U-10 komandām mērķis ir cīnīties par zeltu, bet U-14 komandai – iekļūt labāko trijniekā.

 

Foto: no regbija kluba "Mītava" arhīva

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies