Renārs Krastenbergs palīdz Latvijas izlasei kvalificēties olimpiskajām spēlēm

30.08.2021. Sporta servisa centrs

Noslēdzies olimpiskās kvalifikācijas turnīrs, kurā par vienu ceļazīmi uz Pekinas ziemas olimpiskajām spēlēm cīnījās Latvijas, Francijas, Itālijas un Ungārijas izlases. Turnīrā uzvarēja un uz Pekinu dosies Latvijas izlase.

Latvijas izlase pirmajā spēlē ar 6:0 pārspēja Itālijas izlasi, otrajā spēlē – ar 9:0 Ungārijas izlasi un trešajā spēlē – ar 2:1 Francijas izlasi. Izcīnot uzvaru grupā, Latvija ieguva ceļazīmi uz Pekinas olimpiskajām spēlēm.

 

Latvijas izlases sastāvā spēlēja arī Jelgavas Ledus sporta skolas bijušais audzēknis jelgavnieks Renārs Krastenbergs. "Mums ir ļoti laba komanda un atmosfēra ģērbtuvē, tāpēc arī to izdarījām – ticējām, palīdzējām viens otram un spēlējām kā viens vesels! Var teikt, ka gandrīz piepildījies mans bērnības sapnis – tik un spēlēt olimpiskajās spēlēs. Tikuši esam, un noteikti gribu arī aizbraukt uz Pekinu!" tā Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādei "Sporta servisa centrs" pauda Renārs Krastenbergs.

 

Jāpiebilst, ka Latvijas izlases sastāvā spēlēja arī Mārtiņš Dzierkals, kura vecāki dzīvo Jelgavā, bet viņš pats sevi vairāk uzskata par rīdzinieku.

 

Savukārt Latvijas izlases treneru korpusā ir HK “Zemgale/LLU” galvenais treneris Artis Ābols.

 

2022. gada Pekinas olimpiskās spēles norisināsies no 2. līdz 20. februārim. Atklāšanas ceremonija paredzēta 4. februārī, noslēguma ceremonija – 20. februārī. Latvija cīņu par olimpiskajām godalgām sāks vienā apakšgrupā ar Somiju, Zviedriju un Slovākiju.

 

Foto: Latvijas Hokeja federācija

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies