Sakoptākos pilsētvides objektus var pieteikt līdz Jāņiem

22.06.2020.

Līdz 23. jūnijam Jelgavas pilsētas pašvaldība aicina pieteikt objektus konkursam "Sakoptākais pilsētvides objekts". Konkursa uzvarētājus apbalvos jūlijā un par to uzvarētāji tiks informēti personīgi.

Objektus var pieteikt nominācijās: "Zaļākais daudzdzīvokļu mājas loga, lodžijas vai balkona noformējums", "Sakoptākā privātmājas teritorija", "Sakoptākais daudzdzīvokļu mājas pagalms", "Sakoptākais uzņēmums" un "Interesantākais žoga risinājums".

 

Objektus konkursam var pieteikt pa tālruni 63005522, 63005558 līdz 19.jūnijam, savukārt elektroniski to var darīt līdz 23.jūnijam, rakstot uz e-pastu: redaktors@dome.jelgava.lv. Piesakot objektu, jānorāda nominācija, objekta adrese, īpašnieks, pieteicēja vārds, uzvārds un telefona numurs. Piesakot objektu elektroniski, vēlams objekta foto.

 

Vērtējot pieteiktos objektus, vērtēšanas komisija ņems vērā kā tas iekļaujas pilsētvidē - tā pārskatāmība no ielas, objekta labiekārtojumu - ierīkoto apstādījumu, celiņu, laukumu, ūdens krātuvju, mazo arhitektūras formu u.tml. kompozīciju un izvēles pamatotību, žoga caurskatāmību, kā arī objekta uzturēšanas stāvokli.

 

Pēc konkursa vērtēšanas komisijas lēmuma konkursā var tikt vērtēti arī tie objekti, kuri ir atbilstoši konkursa nosacījumiem, bet nav pieteikti dalībai konkursā. Žūrijas komisija var noteikt papildus nominācijas vai izslēgt kādu no tām, noteikt vairākus uzvarētājus vienā nominācijā, piešķirt veicināšanas vai speciālbalvas atbilstoši noteiktajam balvu fondam. Konkursā netiek vērtēti iepriekšējo divu gadu konkursa uzvarētāji.

 

Balvas saņems konkursa uzvarētāji un izlozes kārtā arī viens no objektu pieteicējiem. Konkursa uzvarētājus apbalvos jūlijā un par to uzvarētāji tiks informēti personīgi.

 

Vērtēšanas komisiju vadīs Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Jurijs Strods. Komisijas sastāvā būs Būvvaldes vadītāja – galvenā arhitekta vietniece, Arhitektūras un pilsētvides sektora vadītāja Zeltīte Bīmane, Būvvaldes galvenā māksliniece Zane Vēvere, Būvvaldes ainavu arhitekts Andrejs Lomakins, pašvaldības iestādes "Pilsētsaimniecība" apsaimniekošanas nodaļas vadītāja vietniece Žanna Barkovska un pilsētas zaļo zonu apsaimniekošanas speciāliste Ilze Gamorja, Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldes Komunikācijas un mediju attiecību galvenā speciāliste Līga Klismeta.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies