Sākusies dalībnieku pieteikšanās "Biznesa naktij 2022"

04.04.2022.

Sākusies dalībnieku pieteikšanās 30 stundu izaicinājumam – jauniešu uzņēmējspēju un jaunrades hakatonam "Biznesa nakts 2022", kas no 29. līdz 30. aprīlim notiks Jelgavas tehnikumā.

Biznesa nakts organizatori norāda, ka pieteikties hakatonam var 10.–12. klašu skolēni un profesionālo izglītības iestāžu 1.–4. kursa izglītojamie ne tikai no Jelgavas, bet šoreiz no visas Zemgales. Šī ir lieliska iespēja tiem jauniešiem, kuri vēlas iegūt zināšanas par biznesa modelēšanu, prototipēšanu, prezentēšanas prasmju pilnveidošanu, kā arī dzirdēt jauno uzņēmēju pieredzes stāstus. "Vēlies izaicināt sevi radīt jaunu biznesu ideju un attīstīt uzņēmējdarbībai nepieciešamās prasmes – piesakies un izaicini sevi," tā organizatori.

 

Biznesa naktī jauniešiem palīdzēs seši interesanti lektori, vairāk nekā 10 pieredzējuši mentori un dažādu jomu speciālisti.

 

Dalība šajā pasākumā ir bez maksas un pieteikties var līdz 16. aprīlim, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē ŠEIT

 

Biznesa nakts ir hakatons Zemgales reģiona vidusskolēniem un profesionālo iestāžu audzēkņiem, kuri 30 stundu laikā, strādājot pie jaunām biznesa idejām, attīsta prasmes uzņemties iniciatīvu, stratēģiski plānot, risināt problēmas un pieņemt lēmumus.

 

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar organizatoru pārstāvi Daigu Bukonti pa tālruni 28783500 vai e-pastu info@biseniekafonds.lv.

 

"Biznesa nakti 2022" organizē Jāņa Bisenieka fonds sadarbībā ar Zemgales Plānošanas reģionu. Šis projekts tiek īstenots ar Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas grantu finansiālo atbalstu, kā arī ar finansējumu balvu fondam un pasākuma norisei piedalīsies Jelgavas uzņēmēji.

 

 

Foto: publicitātes

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies