Samazinoties brauktuves segas nestspējai, nosaka masas ierobežojumus jaunos ielu posmos

02.03.2021. Pilsētsaimniecība

Turpinot ielu seguma apsekošanu, pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" vairākās grantētajās ielās konstatējusi pastiprinātu brauktuvju segas nestspējas samazināšanos. Tāpēc šajās ielās no 2. marta ir noteikts transporta masas ierobežojums.  

Otrdien ceļas zīmes, kas nosaka autotransporta kustības aizliegumu transporta līdzekļiem, kuru pilna masa pārsniedz 3,5 tonnas, ielu posmiem vai ielu rajoniem, uzstādītas:

  • Bebru ceļam piegulošajās ielās;
  • Parka ielas, Jaunā ceļa un Alkšņu ielas rajonā un piegulošajās ielās;
  • Stadiona ielā, ietverot Lauksaimnieku ielu, Avotu ielu, Druvu ielu, Gaismas ielu, Lazdu ielu un piegulošās ielas;
  • Romas ielas rajonā.

1.jpg

 

Atgādinām, ka autotransporta kustība šobrīd uz laiku ir aizliegta:

  • Platones ielā no Liepājas ielas līdz Mednieku ielai;
  • Ganību ielā no Dobeles ielas līdz Kazarmes ielai;
  • Stadiona ielā no Gaismas ielas līdz Lazdu ielai;
  • 4.līnijā - kravas transportam.

Transporta masas ierobežojumi jau līdz šim ieviesti Atmodas ielā no Meiju ceļa līdz Vēja ceļam, Nākotnes ielā, Augstkalnes ielā un Mārtiņa ielā no Tērvetes ielas līdz Filozofu ielai, Zirgu ielā no Tērvetes ielas līdz Smilšu ielai, Madaru ielā no Tērvetes ielas līdz Smilšu ielai, Emīla Dārziņa ielā no Kļavu ielas līdz Rūpniecības ielai, Ganību ielā no Satiksmes ielas līdz Kazarmes ielai, Namdaru ielā un Vasaras ielā no Satiksmes līdz Traktoristu ielai, Pionieru ielā no Vasaras ielas līdz Ganību ielai, Lidotāju ielā no Vasaras ielas līdz Ganību ielai, Aku ceļā, Zvaigžņu ielā, Meža ceļā no 4.līnijas līdz Šūmaņu ceļam, Šūmaņu ceļā no Meža ceļa līdz pilsētas administratīvajai robežai un Kārklu ielā no Dambja ielas līdz Vīgriežu ielai.

 

Paaugstinoties grunts ūdens līmenim un dziļā zemes sasaluma rezultātā atsevišķās grants seguma ielās vai to posmos konstatēta brauktuves segas nestspējas samazināšanās.

 

Transporta masas ierobežojumi vai transporta satiksmes aizliegšana tiek ieviesta un atcelta pēc katra konkrētā ceļa faktiskā stāvokļa un iespējamo bojājumu izvērtēšanas.

 

Aicinām autovadītājus rēķināties ar šiem pagaidu ierobežojumiem un ievērot tos. Ja iespējams, veikt problemātisko ielu apbraukšanu pa citu maršrutu. Informēt par pamanītajiem ielu segumu bojājumiem var zvanot pa diennakts iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787, kā arī sūtot ziņas interaktīvajā kartē karte.jelgava.lv.

 

 

Foto un informācija: "Pilsētsaimniecība"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies