Seniori var pieteikties nodarbībām Senioru universitātē

18.09.2021. Sabiedriskais centrs

Sabiedrības integrācijas pārvalde informē, ka Senioru universitātes nodarbības sākot no oktobra norisināsies pirmdienās no pulksten 11 līdz 13 tiešsaistē. Seniori tiek aicināti pieteikties nodarbībām un pieredzējušu Senioru universitātes lektoru vadībā apgūt dažādas prasmes un attīstīt iemaņas.

Mācību gaitā tiks apgūti angļu valodas pamati, veidi, kā veicināt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, kā arī tiks attīstītas radošās iemaņas, tostarp arī prezentēšanas prasmes. Tāpat tiks veicināts nodarbību dalībnieku uzņēmīgums, apgūstot finanšu pratību, uzņēmējdarbības un projektu vadības pamatus. Nodarbības norisināsies līdz nākamā gada maijam.

 

Senioru universitātes kustība Latvijā uzsākta 2019. gada jūlijā, balstoties uz Portugāles senioru universitāšu sadarbības tīkla asociācijas jeb RUTIS nodarbību konceptu, kura pamatā visā pasaulē tiek nodrošinātas mācības kopumā 60 000 senioru.

 

Arī Latvijas senioru universitāte ir šīs asociācijas biedrs, kas nozīmē, ka Latvijas senioru apmācībās tiek izmantota kopš 2005. gada uzkrāta starptautiska pieredze šīs sabiedrības grupas izglītošanā. 

 

Sadarbībā ar biedrību "Project Net" mācības organizē Sabiedrības integrācijas pārvalde un mācību maksa ir 20 eiro mēnesī. Interesenti aicināti pieteikties pa tālruni 29398851 vai, rakstot pa e-pastu snezana.zenovjeva@dome.jelgava.lv .

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

 

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies