Sestdien – svētku tirdziņš

25.05.2021.

29. maijā no pulksten 9 līdz 16 Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā aiz Kultūras nama tradicionāli notiks Jelgavas pilsētas svētku tirdziņš, kurā varēs satikt tirgotājus, ēdinātājus un amatniekus, informē pašvaldības iestādē "Kultūra".

Svētkos piedalīsies amatnieku izstrādājumu un pārtikas produktu tirgotāji, lai sniegtu iespēju pilsētas iedzīvotājiem un viesiem iegādāties Jelgavas pilsētu prezentējošus suvenīrus un augstvērtīgus tradicionālās amatniecības izstrādājumus un amatnieku darinājumus, kuros apvienota amatu prasme, tehnoloģiju attīstība un mūsdienīgs dizains. Tāpat tirdziņā piedalīsies arī ēdinātāji.

 

Veidojot plašāku un ērtāk pieejamu teritoriju, kas īpaši pielāgota esošajai epidemioloģiskajai situācijai un valstī noteiktajiem ierobežojumiem, šogad svētku tirdziņš norisināsies Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā aiz Jelgavas Kultūras nama.

 

Apmeklējot Jelgavas svētku tirdziņu, ikviens aicināts ievērot piesardzību un jau savlaicīgi izplānot ielu tirdzniecības sektora apmeklējumu un nepieciešamo produkciju, kā arī ievērot drošu distanci, lieki nedrūzmēties un doties pie tirgotājiem, lietojot mutes un deguna aizsegu un dezinficējot rokas. Tāpat apmeklētāji lūgti iepriekš izvērtēt savu veselības stāvokli un saslimšanas gadījumā neapmeklēt publiskas vietas.

 

Vairāk informācijas par tirdziņu - www.jelgava.lv un festivali.jelgava.lv.

 

Pasākuma laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota 

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies
Andris Brīnums

Andris Brīnums27.05.2021

Duets Sandra piedāvā koncertu.

Atbildēt