Sieviešu volejbola komanda "Jelgava" sākusi dalību Baltijas līgā

15.10.2021. Sporta servisa centrs

Sieviešu volejbola komanda "Jelgava" svētdien, 17. oktobrī, aizvadīs pirmo "Optibet" Baltijas līgas mājas spēli.

Komanda "Jelgava" jauno sezonu iesāka ar uzvaru Superkausā, kā arī aizvadītas jau vairākas Baltijas līgas spēles, kurās izcīnīta uzvara ar rezultātu 3:0 pret Lietuvas komandu Alītas "Prekyba-Parama" un piedzīvots zaudējums ar rezultātu 1:3 pret Lietuvas komandu "Kaunas-VDU".

 

Šajā nedēļas nogalē meitenēm paredzētas divas spēles: 16. oktobrī pulksten 12 izbraukumā pret "Rīgas Stradiņa universitāte/Minusas Volejbola skola" un 17. oktobrī pulksten 12 Jelgavas sporta hallē pret "Rīgas Volejbola skola/LU". Spēle notiks bez skatītājiem.  

 

VK "Jelgava" gatavošanos jaunajai sezonai uzsāka augustā un septembra beigās izcīnīja uzvaru Superkausā, kurā piedalījās pērnās sezonas divas labākās Latvijas sieviešu komandas – Latvijas čempiones VK "Jelgava" un Latvijas kausa uzvarētājas "Rīgas Volejbola skola/LU". "Ir patīkami sezonu sākt ar trofeju. Meitenēm bija ļoti liela motivācija pretinieces uzvarēt un tikt pie Superkausa, un tas izdevās. Tagad tikai jāiet soli pa solim uz priekšu, cenšoties uzvarēt katrā spēlē. Ja tas izdosies, būs arī rezultāts. Katra spēle regulārajā sezonā ir ļoti svarīga," saka sieviešu komandas galvenais treneris Aldis Bērziņš.

 

Komandas kodols ir saglabājies no iepriekšējās sezonas, un volejbolistes savā starpā labi saspēlējušās, taču starpsezonā komandā ir bijušas pārmaiņas. Komandu atstājusi Ilona Cehanoviča un Dārta Lūse, bet atgriezusies Kristīne Gabranova un pievienojušās Krista Paegle un Liene Roziņa. Papildinājums arī treneru korpusā – komandā atgriezies ilggadējais kluba galvenais treneris Jānis Leitis, kurš šosezon būs Alda Bērziņa asistents.

 

Bez Baltijas līgas VK "Jelgava" startēs arī Latvijas čempionātā, kurā piedalīsies astoņas komandas, un Latvijas kausā volejbolā. Kausa izcīņas spēles plānotas 18. un 19. decembrī Zemgales Olimpiskajā centrā.

 

Foto: Latvijas Volejbola federācija

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies