Starpautiskais regbija turnīrs "Mītava Cup 2019"

11.09.2019. Sporta servisa centrs

22.septembrī pulksten 11 Zemgales Olimpiskajā centrā sāksies starptautiskais regbija turnīrs "Mītava Cup 2019" par godu leģendārajam spēlētājam un trenerim Igoram Umeckim.

Sacensības notiks divās vecuma grupās – U12 un U14. Kopumā piedalīsies piecpadsmit komandas no trim dalībvalstīm: Krievijas, Lietuvas un Latvijas. Regbija spēlētāji no Kaļiņingradas, Pēterburgas, Klaipēdas, Garkalnes, Rīgas, Jaunpiebalgas un Jelgavas sacentīsies savā starpā par zelta medaļām un goda kausiem.

 

Visas dienas garumā sportistiem un skatītājiem tiks piedāvāta aizraujoša  programma ar dažādiem konkursiem, šoviem un priekšnesumiem. Bērniem būs pieejamas piepūšamās atrakcijas, bet pieaugušie līdzjutēji aicināt izmēģināt savus spēkus stafetēs ar Regbija inventāru.

 

Reģistrācija turnīram sāksies no pulksten 10, savukārt pulksten 11 paredzēta oficiālā turnīra atklāšana. Paredzēts, ka spēles notiks divos laukumos.

 

Sacensības organizē Latvijas Regbija federācija sadarbībā ar Regbija klubu "Mītava" un Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi "Sporta servisa centrs".

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

Informācija: Sacensību organizatore Kristīne Bulkovska

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies