Sveikti sportisti un viņu treneri par augstiem rezultātiem sportā 2019.gada pavasarī

06.06.2019. Sporta servisa centrs

Zemgales olimpiskajā centrā pasniegti sporta apbalvojumi “Mēneša labākais sportists”. Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” un pašvaldības vadība sveica sportistus un viņu trenerus par nozīmīgiem panākumiem Latvijas valsts čempionātos un starptautiskās sacensībās marta, aprīļa un maija mēnešos.

Lepojamies ar mūsu sportistu sasniegumiem! Pateicības rakstus un apbalvojumus saņēma Jelgavas peldētāji, atlēts, BMX riteņbraucēja, cīņas sporta veida pārstāvis, smaiļošanas un kanoe airētāji un vieglatlēti. Sezonu noslēdza basketbola klubs “Jelgava/LLU” trenera Gata Justoviča vadībā izcīnot 3.vietu 2018./2019. gada sezonas Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas čempionātā. HK “Zemgale/LLU” 2018./2019. gada sezonas “Optibet” hokeja līgas sezonu noslēdza ar bronzas medaļām.

 

Panākumus startautiskās sacensībās guva Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkne Vanesa Buldinska, kura izcīnīja 3.vietu Eiropas kausa 6.posma BMX riteņbraukšanā elites grupā.

 

Sports.png

 

Šī gada aprīlī Kiprā tika aizvadītas Eiropas meistarsacīksetes sambo, kurās 2019.gada Latvijas čempions sambo Ņikita Jaroševičs izcīnījis 9.vietu.

 

Augstus rezultātus peldēšanā sasniedza Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas treneres Astras Ozoliņas audzēkņi Anete Meja Kalniete un Jēkabs Audzēvičš, abiem 1.vieta Latvijas U19 čempionātā brīvā stila peldējumā.

 

Jevgeņijs Boicovs kļuva par čempionu Latvijas 95.atklātajā čempionātā peldēšanā, savukārt Didzis Rudavs izcīnīja 2 pirmās vietas Latvijas Republikas junioru un jauniešu čempionātā peldēšanā brasā. Treneres Jeļenas Visockas audzēknis Maksims Ņikitins ieguva 1.vietu Latvijas Republikas 2019.gada Junioru un jauniešu čempionātā peldēšanā uz muguras.

 

“Jelgavas roņu” peldētājs Aleksandrs Jakovļevs juniors var lepoties ar 1.vietu ziemas peldēšanā Pasaules kausa 5.posmā.

 

Veiksmīga sezona bijusi Jelgavas smaiļošanas un kanoe airētājiem.  Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas treneru Sergeja Bobkova un Leldes Laures  audzēkņi Aleksejs Ševcovs, Katrīna Smiltniece un Otto Gerbers visi izcīnījuši 1.vietu Latvijas, Baltijas čempionātā garajās distancēs.

 

Vieglatlēte Māra Anna Zīverte kļuvusi par čempioni Baltijas U18 čempionātā vieglatlētikā 300m skrējienā un 4x100m stafetes skrējienā. Kā norāda trenere Laila Nagle Māra Anna šobrīd gatavojas Eiropas Jaunatnes olimpiskajam festivālam, kas jūlijā notiks Baku un uz kuru mūsu sportiste cer tikt – normatīvus viņa ir izpildījusi, bet vēl nav nosaukta Latvijas izlase dalībai šajās sacensībās.

 

Jelgavas sporta kluba “Apolons” atlēts Renārs Dronga kļuvis par čempionu Latvijas čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus ar ekipējumu Open grupā svara kategorijā līdz 93 kg. Jāpiebilst, ka šajās sacensībās sportists uzstādīja jaunu Latvijas rekordu uzspiežot 245 kg, reizē izpildot arī Starptautiskā sporta meistara normatīvu, kas dot iespēju doties uz Eiropas čempionātu, kas oktobrī notiks Somijā.  

Sportistu sasniegumi.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota 

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies