Svētdien volejbolistiem pirmā mājas spēle

18.10.2021. Sporta servisa centrs

Vīriešu volejbola komanda "Biolars/Jelgava/MSĢ" 24. oktobrī aizvadīs šīs sezonas pirmo "Credit24" Meistarlīgas mājas spēli, un, kā atzīst komandas menedžeris Andrejs Jamrovskis, jaunā sezona sākusies ar būtiskām pārmaiņām.

Šosezon klubs uzsācis sadarbību ar Murjāņu Sporta ģimnāziju, kuras audzēkņi veido jaunās Jelgavas komandas sastāvu, un šosezon tā startē arī ar jaunu nosaukumu – "Biolars/Jelgava/MSĢ".  "Klubā sākas jauna ēra. Esam beiguši sadarbību ar visiem līdzšinējiem kluba spēlētājiem un treneru korpusu, un kluba restartam ir atrasta jauna koncepcija. Esam uzsākuši sadarbību ar Murjāņu Sporta ģimnāziju, kurā mācās un trenējas arī Latvijas U-20 volejbola izlases kandidāti, un mūsu ideja ir, ka Jelgavas klubs šiem jaunajiem spēlētājiem būs kā ceļš uz izaugsmi, iespēja krāt pieredzi, spēlējot Baltijas līgā, attīstīt savas spēles prasmes. Jaunās komandas sastāvu veido ģimnāzijas volejbola nodaļas audzēkņi – Latvijas labākie jaunie volejbolisti," stāsta Andrejs Jamrovskis.

 

Šosezon komandai nav augstu uzstādījumu, galvenais ir spēlēt un strādāt uz izaugsmi, lai spēlētāji progresētu, krātu pieredzi un tieši Jelgavas komandā izaugtu jaunie volejbola talanti. Komandas galvenā trenera pienākumi uzticēti Latvijas U-20 volejbola izlases un Murjāņu Sporta ģimnāzijas trenerim Laurim Iecelniekam, bet viņa asistents ir ģimnāzijas volejbola treneris Klāvs Zaļkalns.

 

"Biolars/Jelgava/MSĢ" sezonas pirmo spēli aizvadīja pagājušajās brīvdienās, izbraukumā ar rezultātu 0:3 (12:25, 12:25, 19:25). Nākamā spēle komandai būs 23. oktobrī izbraukumā, bet pirmā mājas spēle gaidāma 24. oktobrī pulksten 16 Zemgales Olimpiskajā centrā. Ja epidemioloģiskā situācija to ļaus, spēle notiks ar skatītājiem – ieeja bez maksas, uzrādot Covid-19 sertifikātu par vakcinēšanas vai pārslimošanu un personu apliecinošu dokumentu. Spēles laikā skatītājiem būs jāievēro visas spēkā esošās epidemioloģiskās drošības prasības, tostarp jālieto sejas aizsargmaska.

 

Komanda "Biolars/Jelgava/MSĢ" šosezon startēs arī Latvijas čempionātā vīriešiem un Latvijas kausā vīriešiem.

 

Foto: "Biolars/Jelgava/MSĢ" un Mats Baranausks

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies