Svinīgā pieņemšanā godināti panākumus guvušie Jelgavas skolēni

22.05.2019. Izglītības pārvalde

Šodien Jelgavas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa svinīgajā pieņemšanā Zemgales Olimpiskajā centrā sveikti 122 skolēni, kuri šajā mācību gadā guvuši panākumus mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un zinātniski pētniecisko darbu konferencē. Paldies teikts arī pedagogiem, kuri virzījuši skolēnus uz šiem panākumiem.

"Esmu pārliecināts, ka ikviens no klātesošajiem droši var teikt: ir labi pastrādāts! Tie, kas mācās, guvuši pamatīgas zināšanas – apliecinājums tam ir jūsu panākumi dažādās mācību olimpiādēs un starptautiskos konkursos. Pedagogiem šis bijis vēl viens radošs darba, pašatdeves un profesionālās pieredzes gads. Vecāki savukārt piedzīvojuši bērnu pieaugšanu, kas mērāma personības un garīgajā izaugsmē. Teicamas sekmes un panākumi ir apliecinājums skolēnu, viņu vecāku un skolotāju mērķtiecīgajam darbam, neatlaidībai un prasmēm. Tāpēc šodien saku paldies par ieguldījumu savu bērnu un skolēnu – tātad arī Jelgavas un Latvijas izaugsmē," uzrunājot klātesošos, sacīja A.Rāviņš.
 

Šajā mācību gadā kopumā Jelgavas skolēni guvuši panākumus 14 Latvijas mēroga un deviņos starptautiskos konkursos un olimpiādēs, trīs reģiona olimpiādēs, kā arī profesionālās meistarības konkursos un Latvijas skolēnu 43. zinātniskās pētniecības darbu konferencē. 

 

Skolēnus, viņu pedagogus un vecākus sveica arī Jelgavas domes priekšsēdētāja vietniece Rita Vectirāne un Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza.

 

Jāpiebilst, ka svinīgajā pasākumā godināti arī pedagogi, kuri guvuši panākumus konkursā "Laiks iespējām".

 

GODINĀTIE SKOLĒNI

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies