Tiek aicināti apmeklēt Izstādi "Zemgales uzņēmējs 2007"

08.05.2007.
Piektdien, 11. maijā no pulksten 10.00-17.00 un sestdien 12. maijā no pulksten 10.00-16.00 Jelgavas sporta hallē Mātera ielā 44a notiek izstāde „Zemgales uzņēmējs 2007”. Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Jelgavas nodaļa aicina apmeklēt izstādi visus interesentus.

Izstādē piedalīsies dažādi amatnieki, pakalpojumu sniedzēji, pārtikas un rūpniecības preču ražotāji, firmas ar dārzkopības un mājas labiekārtošanas ražojumiem, kā arī būs automobiļi un motocikli. Divu dienu garumā tiek piedāvāta kultūras programma.

Izstāde, kuras oficiālā atklāšana paredzēta piektdien, 11. maijā, pulksten 11.00, tapusi Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Jelgavas nodaļai sadarbojoties ar Jelgavas Domi un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju.

Izstāde tiek organizēta ar mērķi veicināt kontaktus starp uzņēmējiem un pasākuma dalībniekiem, dodot iespēju prezentēt savus ražotos produktus un pakalpojumus, kā arī veicināt sava uzņēmuma atpazīstamību.

Izstādes ietvaros divu dienu garumā paredzēta daudzveidīga kultūras programma, kurā piedalīsies modes nams „Tēma”, Jelgavas Amatu skola ar frizūru un tērpu šovu, BJC „JUNDA” deju studija „BENEFICE”, deju studija „INTRIGA”, Ingūnas Cines muzikālā studija, deju studija „KAPRĪZE”, koris „TIK UN TĀ”, kā arī TDA „LIELUPE”.

Savukārt mazos apmeklētājus gaidīs pārsteigumi un aktivitātes radošajā darbnīcā, kā arī medus saldi sveicieni un neaizmirstams foto ar Vinniju Pūku, draudzīgs smaids un rokasspiediens no Jelgavas alnīša.

Informāciju sagatavoja
Baiba Šuksta
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras
Jelgavas nodaļas vadītāja
Tālr.: 30 27207; 2 8314410
Fakss: 30 27211
Skolotāju iela 3,
Jelgava, LV-3000
e-mail
www.chamber.lv


Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies