Top videosižetu sērija "Vingro ar čempionu!"

02.05.2020. Sporta servisa centrs

Aicinot jelgavniekus rūpēties par savu fizisko formu, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Sporta servisa centrs" veido videosižetu sēriju ar padomiem, kā to varētu veikt. Videosižeti tiks publicēti reizi nedēļā, otrdienās, sākot no 5. maija.

Pirmajā sižetā savas pilsētas iedzīvotājus sportot aicinās Eiropas čempions un pasaules vicečempions 3x3 basketbolā Edgars Krūmiņš, iepazīstinot ar daļu vingrinājumu, ko izpilda savā treniņu programmā, lai uzlabotu savu fizisko formu. Pārējie videosižeti tiks veidoti tematiski, piemēram, speciālie vingrinājumi skrējējiem, vēdera un muguras muskulatūru attīstoši vingrinājumi, vingrinājumi ar lecamauklu.

 

Video tiks publicēti pilsētas portālā Jelgava.lv un "Sporta servisa centra" sociālo tīklu kontos: Facebook, Instagram, Youtube. Video tiks papildināti ar vingrinājumu aprakstu.

 

Jāuzsver, ka arī nākamajos videosižetos vingrinājumus demonstrēs Jelgavas sportisti. "Tā mēs vienlaikus gan aicināsim jelgavniekus būt aktīviem, sportot un rūpēties par savu veselību, gan iepazīstināsim ar mūsu pilsētas sportistiem un, cerams, arī popularizēsim līdzi jušanas kultūru Jelgavā – mums ir daudz sportistu, kas guvuši panākumus ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskā mērogā, un mums ir, ar ko lepoties," norāda "Sporta servisa centra" direktors Juris Kaminskis.    

 

Jāatgādina, ka Jelgavas pilsētas publiskajos sporta laukumos jāievēro valstī noteiktie pulcēšanās ierobežojumi – sportot var doties viens vai kopā ar saviem ģimenes locekļiem, jāietur divu metru distance no citiem laukuma izmantotājiem, iespēju robežās jālieto individuālie aizsarglīdzekļi un jāievēro personīgā higiēna.

 

Foto: ekrānšāviņš

 

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies