Topošo pirmklasnieku vecāki aicināti apmeklēt Jelgavas 4. sākumskolu

14.02.2020.

18. februārī pulksten 17 topošo pirmklasnieku vecāki aicināti uz atvērto durvju dienu "Iegriežam skolas laiku!" Jelgavas 4. sākumskolā Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 34. Vecāki varēs tikties ar 1. klašu audzinātājiem, bet bērniem būs iespēja iesaistīties skolas pulciņu organizētās radošās darbnīcās.

Jelgavas 4sākumskolas direktore Agita Lundberga informē, ka šāds pasākums skolā tiek rīkots jau trešo gadu ar mērķi palīdzēt vecākiem iepazīties ar skolas ārpusstundu piedāvājumu un ļaut bērniem saprast, kas viņus pašus vairāk interesē. "Ievadot pasākumu, satiksimies skolas aktu zālē, bet pēc tam bērni varēs piedalītes dažādās radošās darbnīcās, kuras piedāvās skolas interešu izglītības skolotāji. Būs gan aktiermāksla, gan ritmika, gan matemātikas prāta mežģi, pārstāvot visus skolas pulciņus. Tas ļaus vecākiem uzzināt, kas pašiem bērniem visvairāk patīk un palīdzēs izvēlēties klasi ar konkrētu papildu nodarbību piedāvājumu," skaidro A.Lundberga. Atvērto durvju dienā piedalīsies arī 1. klašu audzinātāji, kuriem varēs uzdot interesējošus jautājumus.

 

Papildus informāciju par skolas 1. klašu piedāvājumu var iegūt ŠEIT. Pieteikšanās 1. klasei Jelgavas 4. sākumskolā sāksies 2. martā pulksten 8. Bērna likumiskais pārstāvis iesniegumu skolā var iesniegt klātbūtnē vai elektroniski.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies