Trūcīgas un maznodrošinātas personas statuss tiks pagarināts automātiski

11.11.2020. Sociālo lietu pārvalde

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde informē, ka uz valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laiku un mēnesi pēc tā klientiem, kuriem novembrī vai decembrī beigsies trūcīgas vai maznodrošinātas personas/ģimenes statuss, piešķirtais statuss un pabalsti tiks pagarināti automātiski – bez klienta klātbūtnes un iesnieguma.

Līdz ar to arī izsniegtā izziņa, kas apliecina personas statusu, nav jāatjauno un tā būs derīga līdz 2021. gada 31. janvārim, kaut izziņā uzrādītais derīguma termiņš ir 2020. gada novembris vai decembris.

 

Taču personām, kurām trūcīgas vai maznodrošinātas personas/ģimenes statuss ir beidzies oktobrī, iesniegums par maznodrošinātā vai trūcīgā statusa atjaunošanu Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē ir jāiesniedz no jauna. To var izdarīt vairākos veidos: klienta oriģināli parakstītu iesniegumu ievietojot Sociālo lietu pārvaldes Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9 pastkastītē pie Informācijas kabineta; nosūtot pārvaldei to pa e-pastu soc@soc.jelgava.lv, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu; iesniedzot caur portāla Latvija.lv e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei"; klienta oriģināli parakstītu iesniegumu nosūtīt Jelgavas Sociālo lietu pārvaldei pa pastu: Jelgavas Sociālo lietu pārvalde, Pulkveža Oskara Kalpaka iela 9, LV-3001.

 

Sociālo lietu pārvalde atgādina, ka pieņemšana pie sociālajiem darbiniekiem un citiem speciālistiem iespēju robežās notiek attālināti, zvanot pa tālruni vai rakstot e-pastu. Tālrunis informācijai 63048914, 63007224.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies