Turpina intensīvi snigt; palēnināta satiksme pilsētā

29.11.2021.

Turpinoties intensīvai snigšanai, no pulksten 15.30 organizēta tranzīta, maģistrālo ielu un ielu, kurās pārvietojas sabiedriskais transports, tīrīšana un kaisīšana ar mitro sāli. Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka šovakar satiksme pilsētā ir palēnināta, tostarp kavējas sabiedriskais transports. Lūdzam ņemt vērā, ka intensīvas snigšanas laikā braukšanas apstākļi ir apgrūtināti, ielas var būt slidenas, pieputinātas, var būt traucēta redzamība.

Šodien Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izsludināja brīdinājumu par to, ka gaidāms ilgstošs, stiprs sniegs - sniega segas biezums palielināsies par 5 līdz 8 centimetriem. Snigšana turpināsies arī naktī uz otrdienu, vietām arī putinās. Snigšana visā valstī varētu beigties otrdien priekšpusdienā. Ceļi ir slideni un brīžiem snigšanas laikā redzamība ir apgrūtināta, pasliktinoties līdz 200-500 metriem.

 

Lūdzam ņemt vērā, ka intensīvas snigšanas laikā braukšanas apstākļi ir apgrūtināti, ielas var būt slidenas, pieputinātas, var būt traucēta redzamība. Aicinām braukt īpaši piesardzīgi, ievērojot braukšanas ātrumu, ievērojot distanci starp transportlīdzekļiem un paredzēt ilgāku laiku ceļā.

 

Kad sniegs mitēsies, tiks veikta arī 3. maršruta ielu tīrīšana un kaisīšana, lai nodrošinātu atvieglotu nokļūšanu uz darbu un citviet pilsētā.

 

Ziemas dienests turpina sekot līdzi meteoroloģiskajai prognozei un situācijai pilsētas ielās. Par pamanītajām ielu seguma problēmām Jelgavā aicinām ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Iestādē "Pilsētsaimniecība"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies