Turpinās grants ielu, stāvlaukumu un ielu malu tīrīšanu

01.02.2022.

Pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" informē, ka ziemas dienests šodien turpinās grants ielu attīrīšanu no sniega, bet naktī tiks turpināta stāvlaukumu, ielu malu un tā saukto kabatu tīrīšana. Jau no pulksten 5 tiek tīrītas arī ietves, darbos iesaistot gan mazo traktortehniku, gan sētniekus.

Pirmdienas vakarā pēc pulksten 22 veikta 3. maršruta jeb teju visu pilsētas asfaltēto ielu atkārtota tīrīšana un kaisīšana. Bet pirmdien pa dienu sākta grants seguma ielu attīrīšana no sniega, kas tiks turpināta arī šodien. Šonakt ziemas dienests tīrījis arī stāvlaukumus pie pilsētas izglītības iestādēm, ielu malas un to paplašinājumus. Šis darbs tiks turpināts arī naktī no otrdienas uz trešdienu.  

 

Sinoptiķi prognozē, ka dienā debesis brīžiem skaidrosies, tomēr joprojām daudzviet sagaidīsim sniegu, dažviet sniega segas biezums palielināsies par 2 līdz 4 centimetriem, tomēr snigšana būs īslaicīga. Vējš lēni līdz mēreni pūtīs no rietumiem, dienvidrietumiem, un gaisa temperatūra būs no 0° piekrastē līdz -5° valsts austrumos.

 

Ziemas dienests turpina sekot līdzi meteoroloģiskajai prognozei un situācijai pilsētas ielās. Par pamanītajām ielu seguma problēmām Jelgavā aicinām ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē 

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies