Vakcinācijas centrs ZOC palielina kapacitāti

15.10.2021.

Līdz ar Ministru kabineta lēmumu par obligātu vakcināciju pret Covid-19 veselības, sociālās aprūpes, izglītības jomā, publiskajā pārvaldē un pašvaldībā strādājošiem augusi interese par vakcinēšanos. Jelgavā vakcīnu pret Covid-19 iedzīvotāji var saņem vakcinācijas centrā Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC), SIA "Jelgavas poliklīnika", SIA "Medicīnas sabiedrība "Optima 1"", SIA "Zemgales veselības centrs" un pie ģimenes ārstiem. Reaģējot uz situāciju, no pirmdienas, 18. oktobra, tiks palielināta vakcinācijas centra ZOC kapacitāte.

"Vakcinācijas centrs tiks pārcelts uz plašo gaiteni centra 2. stāvā, un vakcināciju nodrošinās piecas brigādes līdzšinējo trīs vietā. Vidēji dienā katra brigāde var apkalpot 150 cilvēkus. No nākamās nedēļas pirmdienas, 18. oktobra, vakcinācijas centrs ZOC atsāks darbu pirmdienās, un oktobrī papildus strādājam arī ceturtdienās, tāpat par stundu esam pagarinājuši darba laiku. Sekojam līdzi situācijai un, ja būs nepieciešams, strādāsim vēl kādu dienu," stāsta AS "Veselības centru apvienība", kas nodrošina vakcināciju ZOC, pārstāve poliklīnikas "Aura" direktore Anita Kamenščikova. Vakcinācijai iedzīvotāji aicināti iepriekš pieteikties, taču katru dienu tiek nodrošināta arī "dzīvā rinda". Pieteikties vakcinācijai ZOC var mājaslapā www.manavakcina.lv vai pa tālruni 8989. Vakcinācijas punkts ZOC strādā trešdienās, ceturtdienās un sestdienās no pulksten 9 līdz 19, bet svētdienās no pulksten 9 līdz 18, un no 18. oktobra tas būs atvērts arī pirmdienās no pulksten 9 līdz 19. Vakcinācijas punkta pārstāve norāda, ka iespējams vienoties arī par lielāku darba kolektīvu vakcināciju konkrēta uzņēmuma telpās. Ja radušās neskaidrības saistībā ar vakcinēšanos ZOC, lūgums zvanīt pa tālruni 22338272.

 

vakcinacija_2021-01.jpg

 

Vakcināciju pret Covid-19 turpina arī vairākas pilsētas medicīnas iestādes. Pieteikties vakcinēšanai SIA "Jelgavas poliklīnika" var tīmekļvietnē manavakcina.lv, pa tālruni 8989 vai sazinoties ar poliklīnikas reģistratūru pa tālruni 63022101. Vakcīnas saņemšanai SIA "Medicīnas sabiedrība "Optima 1"" var pieteikties pa tālruni 63022987, bet vakcinēšanai Zemgales Veselības centrā – mājaslapā www.zvc.lv izmantojot e-pierakstu vai sazinoties ar reģistratūru pa tālruni 63084004. Vakcinēšanu mūsu pilsētā turpina arī ģimenes ārsti, kuri ir līgumattiecībās ar Nacionālo veselības dienestu un sniedz valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus. Ģimenes ārsti vai nu vakcinē savā praksē vai nosūta vakcinēties uz vakcinācijas kabinetu ārstniecības iestādē, ar kuru konkrētā ģimenes ārsta prakse sadarbojas.

 

 

Foto un infografika: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies