Veselības veicināšanas nodarbības pārceļ uz tiešsaisti vai aptur līdz 15. novembrim

20.10.2021.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un gaidāmos stingros ierobežojumus, kas liegs dažādas aktivitātes, no 21. oktobra veselības veicināšanas vingrošanas nodarbības notiks tiešsaistē. Bet līdz 15. novembrim vai nākamajam valdības lēmumam atceltas bezmaksas vingrošanas nodarbības senioriem, nūjošana un vingrošana fizioterapeita vadībā iedzīvotājiem no 54 gadiem.

Veselības veicināšanas programmas koordinatore Jelgavā Agita Dilāne skaidro, ka, pielāgojoties situācijai un ņemot vērā līdzšinējo pieredzi, vingrošanas nodarbības arī ārkārtējās situācijas laikā netiks atceltas, bet gan mainīta to forma, dodot iespēju jelgavniekiem turpināt darīt iesākto un kustēties. Tieši tāpēc jau no rītdienas, 21. oktobra, treniņi notiks tiešsaistē. Saite uz treniņu tiešsaistē katru reizi tiks publicēta "Facebook" lapā "Veselības veicināšana Jelgavā" ŠEIT.

 

Vingrošana "Vesela mugura"

Norises laiks – otrdienās un ceturtdienās no pulksten 19 līdz 20.

Trenere – Tatjana Gorbatko.

 

Vingrošanas nodarbības "Māmiņām un mazuļiem"

Norises laiks – trešdienās no pulksten 14 līdz 15.

Trenere – Egija Troščenko.

 

Treniņi "Kardio/spēks"

Norises laiks – pirmdienās un trešdienās no pulksten 19 līdz 20.

Trenere – Egija Troščenko.

 

"Brīvdienu starteris"

Norises laiks – sestdienās no pulksten 9 līdz 10.

Trenere – Anete Rone.

 

Taču līdz 15. novembrim vai valdības nākamajam paziņojumam tiks apturētas vingrošanas nodarbības Ivetas Jonkus vadībā senioriem, kas trešdienās notika Jelgavas Amatu vidusskolā, kā arī atceltas nūjošanas nodarbības svētdienu rītos un veselību veicinošs vingrošanas cikls personām no 54 gadu vecuma fizioterapeita vadībā Zemgales Veselības centrā.

 

 

Foto: www.facebook.com/jelgavasveseliba 

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies