Ziemas diena pārcelta uz 13. februāri

22.01.2022. Sporta servisa centrs

Nepietiekamās iedzīvotāju intereses dēļ pasākums ģimenēm ar bērniem "Ziemas diena" pārcelts uz 13. februāri.

Cerot uz lielāku iedzīvotāju interesi un atsaucību, Ziemas diena pārcelta uz 13. februārī no pulksten 12 pie Jelgavas sporta halles Mātera ielā 44a. Nepieciešamais inventārs būs nodrošināts, bet dalībnieki var ņemt līdz savas ragavas. Dalība pasākumā ir bez maksas.

 

Saskaņā ar spēkā esošajiem epidemioloģiskās drošības nosacījumiem dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc dalībniekiem jāpiesakās iepriekš, rakstot pa e-pastu jelgavasporto@gmail.com ar norādi "Ziemas diena" un paziņojot dalībnieku skaitu. Lūgums savas brīvdienas plānot laikus un neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi. Bērni bez vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta pasākumu var apmeklēt vakcinētas vai pārslimojušas pilngadīgas personas pavadībā, kurai būs jāuzrāda Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.

 

Nepiemērotu laikapstākļu dēļ pasākums nenotiks. Informācija par to, vai pasākums notiks, tiks publicēta 13. februāra rītā "Sporta servisa centra" sociālo tīklu kontos.

 

Jāpiebilst, ka pasākums var tikt fotografēts un filmēts un materiāli izmantoti bez saskaņošanas ar tajos redzamajām personām. Dalībnieku personas dati, piemēram, vārds, uzvārds, kontaktinformācija, fotoattēli, tiks apstrādāti nolūkā īstenot pasākumu, novērtēt rezultātus, informēt sabiedrību par pasākumu norisi un veicināt interesi par āra aktivitātēm. Pasākumam noslēdzoties, personas dati, izņemot publicitātes foto, tiks neatgriezeniski dzēsti. Piesakoties dalībnieks apliecina, ka ir iepazinies ar personas datu apstrādes noteikumiem un sniedz piekrišanu savu personas datu apstrādei.

 

Ziemas diena ir Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes "Sporta servisa centrs" 2022. gada iniciatīvu cikla "Sportotava" pasākums. Cikla mērķis ir mudināt Jelgavas iedzīvotājus nodarboties ar fiziskām aktivitātēm visa gada garumā. Nosaukums "Sportotava" radies no vārdiem "sportot" un "Jelgava" un apzīmē vietu, kurā rast idejas un iedvesmu sporta aktivitātēm. Informācija par iniciatīvu cikla aktivitātēm tāpat kā līdz šim būs pieejama mājaslapas www.jelgava.lv "Sporta servisa centra" sadaļā, iestādes sociālo tīklu kontos un Facebook publiskajā grupā "Jelgava sporto".

 

Foto: Pixabay.com

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies