Ziņas no Tokijas: Karatists Kalvis Kalniņš pusfinālam nekvalificējas

05.08.2021. Sporta servisa centrs

Jelgavnieks karatists Kalvis Kalniņš aizvadījis Tokijas olimpisko spēļu apakšgrupas cīņas. Izcīnot vienu uzvaru četrās cīņās, Kalvis apakšgrupā ieņēma ceturto vietu un pusfinālam nekvalificējās.

Kalvis Kalniņš startēja svara kategorijā līdz 67 kilogramiem. Viņa apakšgrupā bija sportisti no Jordānijas, Venecuēlas, Francijas, Itālijas un EOR jeb tā saucamās bēgļu komandas.

 

Pirmajā cīņā Kalvis ar 3:8 piekāpās Jordānijas karatistam, otrajā cīņā ar 4:2 pārspēja Venecuēlas karatistu, trešajā cīņā ar 2:11 piekāpās Francijas karatistam un ceturtajā cīņā ar 3:5 piekāpās karatistam no EOR komandas. Itālijas karatists pirmajā cīņā guva traumu un no tālākās dalības izstājās, līdz ar to šajā apakšgrupā katrs sportists aizvadīja četras, nevis piecas cīņas.

 

Šajā svara kategorijā līdz 67 kilogramiem kopumā piedalījās 11 karatisti, kuri tika sadalīti divās apakšgrupās. Pusfinālā iekļuva katras grupas divi labākie karatisti. No Kalvja Kalniņa apakšgrupas pusfinālā iekļuva Jordānijas un Francijas pārstāvji, savukārt no otras apakšgrupas – Kazahstānas un Turcijas pārstāvji.

 

Kalvis Kalniņš Tokijas olimpiskās spēles noslēdza 7. vietā. 

 

Foto: Jelgava.lv

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies