ZRKAC piedāvā resursus mācību procesa daudzveidībai

29.03.2021. Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra (ZRKAC) Izglītības un informācijas tehnoloģiju nodaļa piedāvā ieskatu vietnēs, kurās pieejams plašs IT resursu apkopojums mācību satura un procesa bagātināšanai un daudzveidībai. Resursi paredzēti galvenokārt pedagogiem, taču tie būs noderīgi arī ikvienam interesentam, kurš vēlas paplašināt savas zināšanas un iespējas ar digitālajiem rīkiem.

ZRKAC piedāvā izzināt piecus dažādus IT rīkus, kas noderēs gan mācību procesā, gan ārpus tā. Vietnē macities.digitalaiscentrs.lv apkopoti mācību darbā noderīgi interneta resursi, skolotāju veidoti materiāli dažādos mācību priekšmetos no pirmsskolas līdz 12. klasei, kā arī tiešsaistes rīku izmantošanas videopamācības, savukāt platformā "Oizglītība" var meklēt digitālos rīkus pēc mācību jomas, sarežģītības un izmantošanas veida, kā arī pievienot vajadzīgos rīkus savā profilā.

 
Skolēni un skolotāji var izzināt arī vietni "Manaklase", kurā apkopota plaša informācija par tiešsaistes rīkiem un resursiem uzdevumu veidošanai, informācijas strukturēšanai, sadarbībai, formatīvajai vērtēšanai. Līdzīgs piedāvājums atrodams arī vietnē metodes.lv. Savukārt plašāku IT rīku piedāvājumu var izzināt emuārā "IKT Rīki izglītībā" - tur atrodami tādi resursi kā "Pixabay", "Canva", "Weebly" un citi.
 
 
Foto un informācija: Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies