Jūnijā amatu atstās Jelgavas digitālā centra vadītāja Ilze Āboliņa, šodien nolemts domes sēdē.
Pašvaldība Jelgavas digitālā centra vadītājas Ilzes Āboliņas iesniegumu par darba tiesisko attiecību pārtraukšanu saņēma 15. jūnijā un šodien šis jautājums tika izskatīts domes sēdē. Deputātiem balsojot “par”, nolemts I. Āboliņu atbrīvot no Jelgavas digitālā centra vadītājas amata ar 30. jūniju.
I. Āboliņa Jelgavas digitālo centru vadīja no 2023. gada 1. janvāra.
Uz Jelgavas digitālā centra vadītāja amatu tuvākajā laikā tiks izsludināts konkurss.