23.9 °C, 3 m/s, 51.4 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi1. un 4. maijā pilsētas autobusi kursēs pēc svētdienas grafika
1. un 4. maijā pilsētas autobusi kursēs pēc svētdienas grafika
30/04/2020

Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu ārkārtējās situācijas laikā ir aizliegta pulcēšanās, un Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, 4. maijā, pilsētas sabiedriskais transports iedzīvotājiem nebūs pieejams bez maksas – to šodien, 30. aprīlī, domes sēdē nolēma Jelgavas pilsētas domes deputāti. Pilsētas autobusi 1. un 4. maijā kursēs pēc svētdienas kustības saraksta.

“Covid-19 izplatīšanās riska mazināšanai ārkārtējās situācijas laikā ir ierobežots pasažieru skaits vienā autobusā, lai nodrošinātu lielāku distanci starp pasažieriem. Līdz ar to pilsētas autobusos, kuros ikdienā varam uzņemt līdz 80 pasažieriem, šobrīd drīkstam pārvadāt ne vairāk par 20 pasažieriem. Mūsu pieredze apliecina, ka dienās, kad pilsētas transports kursē bez maksas, pasažieru plūsma ievērojami palielinās, taču šobrīd šāda situācija nav pieļaujama, turklāt pilsētā nenotiks neviens publisks pasākums, kurā jelgavnieki aicināti piedalīties,” skaidro SIA “Jelgavas autobusu parks” (JAP) valdes loceklis Gints Burks, mudinot iedzīvotājus izvērtēt katra brauciena nepieciešamību sabiedriskajā transportā.

 

Svētku dienās – 1. un 4. maijā – Jelgavas pilsētas sabiedriskais transports kursēs pēc svētdienas kustības saraksta. Ar precīzu pilsētas autobusu kursēšanas grafiku var iepazīties JAP mājaslapā www.jap.lv. Savukārt reģionālajos maršrutos autobusi šajās dienās kursēs pēc brīvdienu grafika. Precīza informācija par reģionālo autobusu kursēšanas laikiem pieejama mājaslapā www.1188.lv.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē