22 °C, 3.8 m/s, 64.1 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi10. Starptautiskais Smilšu skulptūru festivāls Jelgavā
10. Starptautiskais Smilšu skulptūru festivāls Jelgavā
12/06/2016

Jau 10. reizi Jelgavā risinājās Starptautiskais Smilšu skulptūru festivāls, kurā ikvienam apmeklētājam tika dota iespēja aplūkot kopumā 20 smilšu skulptūras – 15 konkursa darbus, “Mītavas” smilšu bāru, demo skulptūru, fotoskulptūru un smilšu skulptūru parka ieejas sargi. 10. jubilejas reizē festivāls pulcēja 20 pasaulē atzītus tēlniekus, kuri smilšu skulptūras veidoja par tēmu „Āfrika”.

Jau 10.reizi Jelgavā risinājās Starptautiskais Smilšu skulptūru festivāls, kurā ikvienam apmeklētājam tika dota iespēja kopumā aplūkot 20 smilšu skulptūras. Par šīgada festivāla tēmu izraudzīta Āfrika – cilvēces dzimšanas šūpulis, kas iedvesmo ar dabas un dzīvnieku daudzveidību un dažādo tautu kultūru.

10. jubilejas reizē festivāls vienkopus pulcēja 20 pasaulē atzītus tēlniekus no desmit valstīm – Latvijas, Nīderlandes, Turcijas, Krievijas, Lietuvas, Ukrainas, Lielbritānijas, Bulgārijas, kā arī Portugāles un Norvēģijas.

Līdztekus 15 konkursa darbiem smilšu skulptūru parku papildināja arī “Mītavas” smilšu bārs, demo skulptūra, fotoskulptūra un smilšu skulptūru parka ieejas sargi.

Lai izveidotu Smilšu skulptūru parku, tika izlietoti 15 000 kubikmetri smilšu, kas ir vairāk nekā citus gadus.

Saistītie raksti:
10. Starptautiskā Smilšu skulptūru festivāla laureāti

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē