19.2 °C, 1.3 m/s, 91.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSports100 kilometrus piecās nedēļās pieveica 147 dalībnieki
100 kilometrus piecās nedēļās pieveica 147 dalībnieki
01/03/2021

Noslēgusies iniciatīvu cikla “Būšu aktīvs” iniciatīva “100 kilometri 5 nedēļās”, kurā dalībniekiem piecu nedēļu laikā ejot, skrienot, nūjojot vai slēpojot bija jāpieveic 100 kilometri. Ar uzdevumu galā tika 147 no 220 reģistrētajiem dalībniekiem.

Aktivitātei pavisam bija pieteikušies 220 dalībnieki – 61 vīrietis, 157 sievietes un divas ģimenes. Dalībnieki pēc saviem ieskatiem un spējām varēja izvēlēties, kad un kā krāt kilometrus – galvenais bija ievērot noteikto veidu un iekļauties laika posmā. Ar uzdevumu galā tika un simts vai vairāk kilometru sakrāja 147 dalībnieki – 38 vīrieši, 107 sievietes un divas ģimenes. Vēl 41 dalībnieks bija sācis krāt kilometrus, bet pārējie rezultātus nebija reģistrējuši.

 

Interesanti, ka visvairāk kilometru piecu nedēļu laikā sakrājis Artjoms Sergijevičs – 825,3 kilometrus. Savukārt aktīvākā sieviete bija Baiba Ozola ar sakrātiem 731,5 kilometriem. Visi iniciatīvas dalībnieki kopā šajās piecās nedēļās pieveikuši 37 132,8 kilometrus.

 

Lai motivētu jelgavniekus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, pieci pēc nejaušības principa izraudzīti jelgavnieki saņems pārsteiguma balvu. Tie ir: Gita Gaisa, Gunita Butāne, Inga Dobrovoļska, Aiga Dūmiņa, Evita Ozola. Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” darbinieki ar balvu ieguvējiem sazināsies personīgi.

 

Jāatgādina, ka iniciatīvai “100 kilometri 5 nedēļās” bija jāreģistrējas mājaslapā distantrace.com, pievienojot sporta programmu, kurā tiks uzņemti rezultāti: Garmin, Strava vai Polar. Pievienojoties izaicinājumam “Jelgava sporto”, izvēlētajā programmā fiksētie rezultāti automātiski tika ieskaitīti un summēti šajā izaicinājuma uzdevumā.

 

Iniciatīvu cikls “Būšu aktīvs” ir “Sporta servisa centra” dāvana jelgavniekiem iestādes 20. gadadienā. Tas paredz piedāvāt jelgavniekiem 20 sportiskas iniciatīvas visa gada garumā. Gada pirmajos divos mēnešos realizētas trīs iniciatīvas: aktivitātes izaicinājums “100 kilometri 5 nedēļās”, online treniņi “Balles karalis un karaliene” ar “My Fitness Latvia” un “Nike Training Club” treneri Alekseju Ērgli un tiešsaistes lekcija “Rūdīšanās dzīvesveida ABC”, ko vadīja rūdīšanās skolas dibinātājs un treneris, biohakeris Māris Žunda.

 

Lai visa informācija par iniciatīvu ciklu “Būšu aktīvs” būtu pieejama vienkopus, izveidota Facebook grupa “Jelgava sporto”. Tā ir publiska, un tai aicināts pievienoties ikviens interesents. Tāpat informācija par cikla aktivitātēm tiek publicēta gan mājaslapas www.jelgava.lv “Sporta servisa centra” sadaļā, gan iestādes sociālo tīklu kontos.

 

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” dibināta 2001. gada 2. augustā.

 

Foto: publicitātes