26.7 °C, 1.1 m/s, 60.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrība11. decembrī stājas spēkā vilcienu kustības ziemas sezonas grafiks
11. decembrī stājas spēkā vilcienu kustības ziemas sezonas grafiks
09/12/2022

Plānojot braucienu ar vilcienu, pasažieriem jāņem vērā, ka svētdien, 11. decembrī, spēkā stāsies vilcienu kustības ziemas sezonas grafiks, informē AS “Pasažieru vilciens”. Izmaiņas skars arī elektrovilcienu maršrutā Jelgava-Rīga-Jelgava.

Ziemas sezonas grafikā nav būtisku izmaiņu, tomēr pirms došanās nepieciešamajā virzienā pārbaudiet vilcienu atiešanas laikus, jo ir par pāris minūtēm mainīti vairāku vilcienu atiešanas un pienākšanas laiki, kā arī daži vilcieni, kas kursēja brīvdienās, tiek norīkoti tikai darbadienās.

 

Atsaucoties pasažieru pieprasījumam, arī šajā sezonā līdz ar jauno grafiku būs iespējams biļešu tirdzniecības kasēs lielākajās stacijās visās vilcienu kursēšanas līnijās bez maksas paņemt kabatas formāta vilcienu kustības sarakstu. Taču uzņēmums aicina regulāri sekot līdzi aktuālajam vilcienu kustības sarakstam, jo ir iespējamas izmaiņas dažādu iemeslu dēļ. Vilcienu kopējo pamatsarakstu var aplūkot arī “Pasažieru vilciena” mājaslapā ŠEIT.

 

Mājaslapā un mobilajā lietotnē publicētais vilcienu kustības saraksts, kas redzams 10 dienas iepriekš, jau ietver visas aktuālās izmaiņas.

 

 

Foto un informācija: AS “Pasažieru vilciens”