17.8 °C, 3.7 m/s, 82.6 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītība13. jūlijā sākas pieteikšanās LLU pamatstudijām
13. jūlijā sākas pieteikšanās LLU pamatstudijām
13/07/2020

Jūlijā un augustā LLU organizē jauno studentu uzņemšanu, un 13. jūlijā sākusies pamatstudiju reflektantu elektroniskā pieteikšanās. Katram studiju līmenim ir atšķirīgi dokumentu pieņemšanas periodi un arī uzņemšanas process, tāpēc topošie studenti aicināti iepazīties ar nepieciešamo informāciju par uzņemšanu pamatstudijās, augstākā līmeņa studijās vai doktora studijās.

LLU augstāko izglītību piedāvā iegūt 26 pamatstudiju programmās, un elektroniska pieteikšanās tām pieejama no 13. jūlija, izmantojot e-pakalpojumu portālā www.latvija.lv. Tajā vienoto uzņemšanu pamatstudiju programmās līdztekus LLU īsteno vēl 11 augstskolas. Klātienē apstiprināt pieteikumu un uzrādīt pamatstudiju dokumentus reflektanti varēs no 27. jūlija līdz 3. augustam, ierodoties vienā no vienotajā sistēmā iesaistīto augstskolu uzņemšanas kontaktpunktiem. Uzņemšanas kontaktpunkts Jelgavas pilī būs atvērts katru darbdienu no pulksten 9 līdz 18, bet sestdienā – no pulksten 10 līdz 13. Ja studētgribētājs vidējo izglītību ieguvis 2019. vai 2020. gadā un viņam nav priekšrocību uzņemšanas konkursā, piemēram, apliecinājums par iepriekš iegūtu valsts finansētu studiju vietu, dokumentus klātienē nevajadzēs uzrādīt. Savu elektroniski izveidoto pieteikumu reflektants varēs apstiprināt pats.

 

Maģistrantu uzņemšana vasarā atvērta 18 LLU piedāvātajās augstākā līmeņa studiju programmās. Elektroniski tām var pieteikties tikai LLU absolventi, no 27. jūlija līdz 3. augustam izmantojot LLU Informācijas sistēmu un aizpildot attiecīgo anketu. Savukārt citu augstskolu absolventiem jāierodas klātienē no 27. jūlija līdz 3. augustam augstskolas uzņemšanas kontaktpunktā Jelgavas pilī. 

 

2020./2021. studiju gada pretendentu dokumentu pieņemšana valsts budžeta finansētās doktora studiju vietās paredzēta no 17. līdz 28. augustam. Uz fizisko vai juridisko personu finansētajām doktora studiju vietām uzņemšana notiek visu studiju gadu.

 

Vairāk par universitātes piedāvātajām studiju iespējām var uzzināt mājaslapā www.llu.lv, bet papildu informāciju par uzņemšanas procesu var saņemt pa tālruni 20227755 vai e-pastu ukom@llu.lv.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija: LLU