23.5 °C, 3.3 m/s, 59.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrība13. maijā – jau desmitais “KULTŪRtāles” raidījums
13. maijā – jau desmitais “KULTŪRtāles” raidījums
12/05/2021

Turpinot kopā ar kultūras jomas ekspertiem meklēt atbildes, kā arī diskutēt par kultūru un radošajām industrijām laikmetīgas pilsētas veidošanā, pašvaldības iestāde “Kultūra” turpina tiešsaistes raidījumu “KULTŪRtāle” sēriju, kas ik ceturtdienu skatāmi “Facebook”. Desmitajā raidījumā 13. maijā pulksten 14 viesosies un par kultūras jomas attīstību Jelgavā diskutēs reklāmas aģentūras “TBWALATVIJA” radošais izpilddirektors Kaspars Eglītis.

Kā informē iestādē “Kultūra”, kopā ar K.Eglīti tiks runāts par digitālo kultūru un meklētas atbildes uz jautājumu “Kā uzrunāt sabiedrību?”, savukārt rubrikā “Vēl viens viedoklis” viesosies Latvijas Lauksaimniecības universitātes Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes dekāne, Dr.oec. profesore Anda Zvirbule. Studijas viesiem ikviens var uzdot savu jautājumu, rakstot to komentāros. Raidījuma laikā tiks noskaidrots arī jelgavnieku redzējums un attieksme par tēmu, kā arī gaidāms muzikāls priekšnesums no hiphopa apvienības “Pafs” dalībnieka MC RAS jeb Ruslana Fadejeva.

 

Jāatgādina, ka Jelgava līdz ar astoņām citām Latvijas pilsētām uzsākusi ceļu pretī Eiropas kultūras galvaspilsētas statusam, tādēļ šajā platformā tiks akcentētas tēmas, kas liek uz pilsētas attīstību paraudzīties plašāk – tieši tā, kā to aicina kultūras galvaspilsētas projekts. “KULTŪRtāle” ir aptuveni stundu gari podkāsta tipa raidījumi video un audio formātā ar mērķi nostiprināt, pilnveidot un attīstīt mūsu apkārtējās sabiedrības kultūras domas veidošanu un radīšanu. Raidījumiem tiešraidē var pieslēgties pašvaldības iestādes “Kultūra” “Facebook” lapā un pēc raidījuma beigām būs pieejams arī ieraksts.

 

Raidījuma ieraksts veikts atbilstoši Kultūras ministrijas izstrādātajām vadlīnijām tiešraižu un TV studijas darbības nodrošināšanai Covid-19 ierobežojumu laikā.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē