23.9 °C, 3 m/s, 51.4 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi15. augustā pilsētas bibliotēkā notiks Jauno grāmatu diena
15. augustā pilsētas bibliotēkā notiks Jauno grāmatu diena
12/08/2019
15. augustā Jelgavas pilsētas bibliotēkā notiks ikmēneša Jauno grāmatu diena, aicinot ikvienu lasītāju no pulksten 10 līdz 17 iepazīties ar šā mēneša bibliotēkas jaunieguvumiem.

Lasītāji Jauno grāmatu dienā tradicionāli varēs apskatīt un rezervēt lasīšanai pēdējā mēneša laikā saņemtās grāmatas, CD un citus izdevumus, iepazīt plašo bibliotēkas krājumu, uzzināt vairāk par bibliotēku un tās daudzveidīgajiem pakalpojumiem.

 

Pie lasītājiem savu ceļu uzsāks populārā norvēģu rakstnieka Jū Nesbē jaunākais kriminālromāns “Nazis”, iecienītā krievu autora Viktora Suvorova jaunākā grāmata “Specnazs”, Daces Judinas un Artura Nīmaņa jaunākais kopdarbs “Devītais”, bērnu iemīļotā košā “Rotaļlietu stāsta” 4. kinostāsts, Alisonas Brenegenas “Uzņēmējdarbības rokasgrāmata māksliniekiem un dizaineriem”, kas varētu palīdzēt radošajās industrijās strādājošajiem apgūt pamatprincipus patstāvīgas un veiksmīgas karjeras veidošanā, somu rakstnieces Eves Hietamies romāns “Tētis uz pilnu slodzi” par to, kā vīrietim uzņemties mātes lomu un vienam pašam audzināt savu pirmdzimto, kā arī daudzi citi izdevumi.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas bibliotēka

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas bibliotēkā