26.6 °C, 5 m/s, 48.1 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi17. septembrī PMLP Jelgavas nodaļā noformēs un izsniegs pases un eID kartes rindas kārtībā
17. septembrī PMLP Jelgavas nodaļā noformēs un izsniegs pases un eID kartes rindas kārtībā
16/09/2022

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) rīt, 17. septembrī, piecās nodaļās – tostarp Jelgavas nodaļā – rindas kārtībā nodrošinās pilsoņu un nepilsoņu personu apliecinošu dokumentu – pases un eID kartes – noformēšanu un izsniegšanu.

Latvijas pilsoņi un nepilsoņi 17. septembrī pasi un eID karti noformēt un saņemt varēs Pārvaldes Rīgas 1. nodaļā, Rīgas 2. nodaļā, Ogres nodaļā, Jelgavas nodaļā, Liepājas nodaļā un Jūrmalas nodaļā.

 

Minētās Pārvaldes teritoriālās nodaļas klientu apkalpos no pulksten 8 līdz 16.

Pakalpojumu saņemšana rindas kārtībā notiks bez iepriekšēja pieraksta. Klientiem, ierodoties saņemt pakalpojumu, tiks izdalīts noteikts numuriņu skaits, un katrs klients ar numuriņu tiks apkalpots atbilstoši tā kārtai rindā.

 

Pārvaldei aicina klientus 17. septembrī izmantot jauno risinājumu – iestāties rindā uz dokumentu noformēšanu vai saņemšanu attālināti, izmantojot Qticket mobilo lietotni. Jaunais risinājums klientiem ļauj  taupīt laiku un doties uz nodaļu tikai tad, kad tuvojas apkalpošanas laiks.

 

PMLP aicina klientus neatlikt dokumentu noformēšanu uz nākamo pavasari, lai neveidotos ļoti lielas rindas pēc personu apliecinošajiem dokumentiem, un nākt noformēt dokumentus savlaicīgi – jau tagad.

 

Arī tie klienti, kuriem pases vai eID kartes derīguma termiņš beigsies tikai nākamā gada pavasarī, vasarā vai rudenī, ir aicināti jaunus dokumentus noformēt jau tagad. Tāpat PMLP atgādina, ka klienti ir tiesīgi noformēt jaunus dokumentus arī vairākus mēnešus pirms vecā dokumentam termiņa beigām.

 

 

Informācija: Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde