17.5 °C, 2.9 m/s, 84.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsēta19. oktobrī Tornī atvērtā ekskursija ar gidu
19. oktobrī Tornī atvērtā ekskursija ar gidu
11/10/2019

Sestdien, 19.oktobrī, pulksten 11 atvērtajā ekskursija pa Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torni, ar mērķi iepazīt šo nozīmīgo Jelgavas tūrisma objektu gida pavadībā.

Regulāras ikmēneša atvērtās ekskursijas notiek katra mēneša trešajā sestdienā pulksten 11, ļaujot ikvienam iepazīt Torņa ekspozīcijas un noklausīties gida stāstījumu, kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Ekskursiju vadīs gide Ina Jurģe.

 

Ekskursijas laikā torņa deviņos stāvos varēs apmeklēt trīs ekspozīcijas par Jelgavu un tās vēsturi, pilsētas simboliku, Latvijas brīvvalsts pirmajiem prezidentiem – zemgaliešiem, Zemgales tautastērpu, kā arī Sv.Trīsvienības baznīcas vēsturi.

 

Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa izstāžu zālē būs apskatāma mākslinieces Viktorijas Daņiļauskaites grafikas izstāde “Bez pagātnes nav nākotnes”, tāpat Ziemeļvalstu dienu ietvaros Jelgavā Torņa 7. stāvā Dānijas Velosipēdu inovāciju laboratorijas veidotā izstāde “Labā pilsēta”.

 

Ieejas maksa Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas Tornī – biļetes cena pieaugušajiem ir 2,50 EUR, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1,00 EUR,  pirmsskolas vecuma bērni torņa ekspozīcijas var apmeklēt bez maksas. Plānotais ekskursijas ilgums ir viena stunda, un iepriekš pieteikties nav nepieciešams.

 

Ekskursijas ar gidu Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī iespējams pieteikt arī citos sev interesējošos laikos, bet par maksu – ekskursijas cena latviešu valodā ar gidu ir 11,00 EUR, bet svešvalodā – angļu, krievu, vācu – 15,00 EUR. Iepazīt torņa ekspozīcijas gida pavadībā var gan grupas, gan individuāli apmeklētāji.