12 °C, 1.1 m/s, 96.5 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi19. septembrī – Jauno grāmatu diena Jelgavas pilsētas bibliotēkā
19. septembrī – Jauno grāmatu diena Jelgavas pilsētas bibliotēkā
17/09/2019

19. septembrī Jelgavas pilsētas bibliotēkas lasītavā no pulksten 10 līdz 18 aicinām uz Jauno grāmatu dienu. Kā jau ierasts, ikviens interesents varēs apskatīt un rezervēt sev lasīšanai pēdējā mēneša laikā saņemtās grāmatas, CD un citus izdevumus. Nāc, pieraksties un lasi pirmais!

Septembrī ceļu pie saviem lasītājiem uzsāks daudz interesantu grāmatu. Piedāvājam ielūkoties dažās no tām.

 

Armans Puče. Aitas

TV personības Armanda Pučes jaunais romāns “Aitas” pārdošanas pirmajā nedēļā iekļuva Latvijas grāmatnīcu desmit visvairāk pārdoto grāmatu skaitā.

Jums pat prātā nevar ienākt, ka tieši šobrīd, lasot šīs rindas, kāds cits jūs jau izmanto sociālam eksperimentam, bet vēl kāds aiz stūra ir sagatavojies slepkavībai, ko pārraidīs labi apmaksātā tiešsaistē kā vienreizēju vakara izklaidi. Jūs vēl nenojaušat, ka nomainītā izdegusī lampiņa guļamistabā patiesībā līdz šim ir strādājusi kā augstas izšķirtspējas videokamera…

 

Maija Jankovska. Vecumdienas

Grāmatas “Vecumdienas. Pētījums par senioru dzīvi Latvijā” autore Maija Jankovska ir Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūta pētniece, kura interesējas par sabiedrības integrācijas un solidaritātes problēmām. Viņas mērķis – ar atsevišķu cilvēku dzīves pieredzes starpniecību parādīt to, kā šobrīd dzīvo vecākā paaudze, kāda ir viņu vērtību sistēma, kas viņiem šķiet svarīgs, bet kas sagādā raizes vai iepriecina. Grāmatas autore raksta “Ar grāmatu gribēju parādīt, ka seniori pirmām kārtām ir cilvēki, nevis kaut kāda abstrakta vecuma grupa.”

 

Marija Montesori. Bērns ģimenē

Marijas Montesori vārds cilvēkiem, kas interesējas par bērnu audzināšanas jautājumiem, nav svešs. Šajā grāmatā izklāstītās idejas runā par cieņu pret bērnu un to, kā radīt sevī ticību viņa spējām.

 

Fakti un rekordi. Ātrākie, lielākie, stiprākie

Fantastiski fakti, respektabli rekordi un interesanta informācija – šajā grāmatā viss ir rekorda cienīgs! Kurš ir visilgāk valdošais karaļnams? Kurš bija pirmais lidotājs, kas pārvarēja skaņas barjeru? Kur joprojām notiek visilgākais vulkāna izvirdums?
Kurš ir garākais limuzīns? To visu un vēl vairāk var uzzināt šajā grāmatā!

Piecu minūšu pasaciņas miedziņam

Grāmata lasītāju aizvedīs brīnumu pasaulē, kurā var sastapt lielībnieci mušu, tēva trešo dēlu muļķīti ar viņa balto zirgu, arī zalkti un viņa līgavu. Latviešu tautas pasakas sirsnīgi un skaisti ilustrējusi māksliniece Agija Staka.

 

Nāc, pieraksties un lasi pirmais!